Droga do celu
Droga do celu

Z kosmetologicznego punktu widzenia sposób dostarczania skórze cennych składników aktywnych jest dużym wyzwaniem – większość z nich nie jest w stanie przedostać się przez naskórek i działa wyłącznie na jego powierzchni.

 

Przy opracowywaniu receptur kosmetyków PCA Skin stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu produkty marki wyróżnia wysoka skuteczność.

OmniSome® to autorski system transportu składników aktywnych w głąb skóry, który został wykorzystany przez PCA SKIN w kilku rodzajach serum z czystym retinolem: Retinol Treatment for Sensitive Skin, Intensive Clarity Treatment 0,5% Pure Retinol Night, Intensive Age Refining Treatment 0,5% Pure Retinol Night, Intensive Brightening Treatment 0,5% Pure Retinol Night, a także w serum z 2-proc. kwasem salicylowym Acne Gel®, w odmładzającym serum na noc z resweratrolem Resweratrol Restorative Complex oraz w zaawansowanym serum o szerokim spektrum działania Dual Action Redness Relief.

Opatentowana technologia przenikania OmniSome® znacząco wpływa na wzrost stabilności składników aktywnych oraz skuteczności ich działania. Substancje uwalniane są do głębokich warstw skóry aż przez 10 godzin! Na skutek tego znacząco spada ryzyko wystąpienia podrażnień i uczucia dyskomfortu, a efekty stosowania widzimy zdecydowanie szybciej.

 

Marta Wardak
Mgr kosmetologii i główny szkoleniowiec marki PCA Skin

 

 

 

PCA Skin: Sensi Peel

Delikatna formuła peelingu Sensi Peel jest opracowana w celu terapii skóry szczególnie wrażliwej. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii, ale stanowi też doskonałą terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym.

 

 

 

PCA Skin: Pore Refining Treatment

Preparat PORE REFINING TREATMENT oczyszcza pory, ma delikatne działanie złuszczające. Zawiera mieszankę składników fizycznych i chemicznych, które skutecznie oczyszczają skórę, usuwając zrogowaciały naskórek. Ponadto absorbuje nadmiar sebum i odblokowuje pory.

 

www.pcaskin.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ