LNE

Magazyn dla profesjonalistów z branży beauty
Kongres i Targi Kosmetyczne LNE

 

Magazyn LNE wydawany jest w Polsce już od 29 lat! To numer 1 wśród profesjonalistów i entuzjastów świata beauty. Głównie za sprawą eksperckich artykułów, realizowanych we współpracy z branżowymi praktykami. Każdy numer to niemal 200 stron pełnych aktualnej i sprawdzonej wiedzy. Główne działy LNE dotyczą m.in. kosmetologii w praktyce, technik pielęgnacji, zaawansowanych zabiegów z zakresu medical beauty oraz hi-tech, biznesu i edukacji, trendów w stylizacji, podologii, trychologii i makijażu permanentnym. Najwięcej miejsca zajmuje WARSZTAT EKSPERTA – jest to jedno zagadnienie, które przedstawiamy wyczerpująco w artykułach, uzupełnionych o komentarze doświadczonych ekspertów. Ich unikalne, autorskie procedury zabiegowe są gotowym narzędziem do pracy dla profesjonalistów. Dbamy, aby treści merytoryczne miały przede wszystkim wymiar praktyczny, umiejętnie stosujemy content marketing.

Francuskie korzenie LNE. Les Nouvelles Esthetiques powstało w 1952 roku we Francji i jest uznawane za najbardziej prestiżowe czasopismo w branży beauty na świecie. Ukazuje się w 15 krajach, m.in. we Francji, Włoszech, Polsce, Japonii, USA, Chinach, Kanadzie czy w RPA.

Kongresy i Targi LNE to najgorętsze spotkania społeczności beauty, łączące bogatą ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat wyznaczają standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce! Kongresowy weekend to moc wykładów, pokazów i warsztatów, które prowadzą wybitni specjaliści. Część targowa to 200 wystawców i ponad 600 najlepszych – polskich i światowych marek. Edukujemy i wspieramy wszystkich ekspertów związanych z szeroko pojętą branżą beauty w codziennej pracy, rozwoju biznesowym i osobistym.

Cossmeo to najmłodsze dziecko LNE, platforma wideo, dla profesjonalistów i entuzjastów świata beauty, dostępna dla wszystkich za darmo i bez rejestracji. Dynamiczne i energetyczne porcje wiedzy o pielęgnacji, zaawansowanych zabiegach z zakresu medical beauty, hi-tech, biznesu i szkoleń, podologii, trychologii i wielu, wielu innych. Zapraszamy!

 

Poznaj zespół LNE

 

Nenad Miković
prezes zarządu

 

 

Agnieszka Keller
redaktor naczelna LNE
agnieszka.keller@lne.pl
Grażyna Jabłońska
sekretarz redakcji
510 184 278
g.jablonska@lne.pl
Agnieszka Gomolińska
główny ekspert LNE
661 331 598
agnieszka.gomolinska@lne.pl
Agnieszka Wróblewska
redaktor współpracująca
agnieszka.wroblewska@lne.pl
Michał Gogulski
kierownik ds. targów
506 026 806
michal@lne.pl
Ola Ciecholewska
Kierownik marketingu
796 570 627
ola.ciecholewska@lne.pl
Paulina Maciejewska-Jurek
Kierownik ds. administracyjnych i finansowych
690 691 101
paulina@lne.pl
Magdalena Mikołajczuk
Sales Manager
797 042 120
magdalena.mikolajczuk@lne.pl
Sandra Jabłońska
Opiekun marek - handlowiec
798 070 830
sandra.jablonska@lne.pl
Piotr Tonkiel
studio graficzne
42 207 53 89
piotr@lne.pl
Bartosz Wróblewski
studio graficzne
42 207 53 89
bartek@lne.pl