KONTAKT

LNE Edycja Polska

Wydawcą magazynu LNE oraz
organizatorem Międzynarodowych
Kongresów i Targów LNE jest:

Beauty In Sp. z o.o. Press sp.k.,
90-132 Łódź, Narutowicza 75 E lok. 19,
NIP: 725 203 78 97, REGON: 101014917,
KRS: 0000373920, Sąd Rejonowy w Łodzi,
XX Wydział Gospodarczy KRS

SWIFT DEUTPLPX, nr rachunku:
17 1910 1048 2783 8015 1216 0001

Skontaktuj się

tel. + 42 661 63 30 (31)
fax. + 42 661 62 83
kongres@lne.pl
  • Piszę w sprawie:

  • Inne
  • Prenumeraty
  • Kongresu i targów
  • Zakupów
  • Reklamy
 
Rafal DŁugosz
dyrektor wydawnictwa
608 427 000
rafal@lne.pl
Ilona Kurczaba
redaktor naczelna
512 158 109
ilona@lne.pl
Agnieszka Wróblewska
zastępca redaktor naczelnej
600 536 029
agnieszka@lne.pl
Karolina Gogulska
koordynator ds. sprzedaży
798 07 08 30
karolina@lne.pl
Michał Gogulski
komisarz targów
506 026 806
michal@lne.pl
Anna Perek-Kowalska
koordynator ds. wydawniczych
502 711 471
ania.perek@lne.pl
Piotr Tonkiel
studio graficzne
502 620 012
piotr@lne.pl
Bartosz Wróblewski
studio graficzne
5O5 139 589
bartek@lne.pl
Grażyna Jabłońska
sekretarz redakcji
510 184 278
g.jablonska@lne.pl
Irena Mękal
koordynator ds. administracyjnych
517 464 979
irena@lne.pl
Nanad Mikovic
Prezes zarządu