Beauty VOD: edukacja „na życzenie”
Beauty VOD: edukacja „na życzenie”

Podczas 40. Kongresu i Targów LNE przyznaliśmy 21 wyróżnień „Innowacja LNE”. Chcielibyśmy zachęcić Was do bliższego poznania laureatów tej nagrody oraz do wprowadzania do gabinetów nowoczesnych i przełomowych rozwiązań. Co czwartek będziemy publikować propozycje innowacyjnych produktów i usług, mając nadzieję, że wśród nich znajdziecie coś dla siebie. Może będzie to nowy zabieg złuszczający, wielofunkcyjny sprzęt albo nowe produkty mani/pedi? Wybór należy do Was – naszym zdaniem, każda z tych propozycji jest warta uwagi!

 

Jako pierwszą prezentujemy innowacyjną usługę edukacyjną Elite Beauty School Beauty VOD, platformę szkoleń online dla branży beauty.

 

BEAUTY VOD to pierwsza platforma szkoleniowa od branży beauty dla branży beauty, stworzona w konwencji “video na życzenie”. Dzięki niej poszerzysz swoje kompetencje, zdobędziesz nowe umiejętności, poznasz porady i triki mistrzów, rozwiniesz skrzydła w branży i pozyskasz nowych klientów! Jak? Poprzez udział w certyfikowanych szkoleniach w formacie wideo na życzenie. Beauty VOD to oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda, komfort oraz gwarancja dostępu do najnowszych i aktualnych szkoleń przygotowanych przez specjalistów z branży beauty!
Dostęp do platformy możesz uzyskać poprzez jednorazowy zakup pojedynczego kursu lub jako miesięczną subskrypcję. Na platformie znajdziesz szkolenia w kategoriach: makijaż permanentny, kosmetyka, medycyna estetyczna, laseroterapia, wizaż, rzęsy, paznokcie, fryzjerstwo oraz biznes w branży beauty.

 

Więcej informacji: www.beautyvod.pl 

 

W kolejny czwartek przedstawimy 3 innowacyjne kuracje złuszczające. Bądźcie z nami!

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ