Topowe zabiegi złuszczające
Topowe zabiegi złuszczające

Sezon na peelingi trwa! Sprawdźcie, jakie kuracje złuszczające zostały nagrodzone w konkursie „Innowacja 40. Kongresu i Targów LNE” i przetestujcie je w swoich gabinetach. Podejrzewamy, że mogą stać się hitem zabiegowego menu.

 

FERULAC Valencia PEEL marki Mediderma to unikalne połączenie czterech kwasów, które sprawdzi się w walce z fotostarzeniem skóry twarzy, dekoltu oraz dłoni. Zabieg silnie działa na zmarszczki, wiotkość, przebarwienia i utratę blasku skóry. Sprawdzi się w przypadku cery dojrzałej, potrzebującej silnego remodelingu, liftingu i antyoksydacji. Bazę peelingu stanowi kwas ferulowy o działaniu antyoksydacyjnym i chroniącym przed fotostarzeniem, a wspiera go kwas TCA, który przebudowuje skórę i pobudza syntezę włókien kolagenu i elastyny. Dodatkowo kwas salicylowy usuwa martwy naskórek, ułatwiając przenikanie, a witamina C wzmacnia działanie przeciwstarzeniowe i depigmentujące. Unikalna formuła gwarantuje zauważalny efekt już po jednym zabiegu, jednocześnie minimalizując efekty uboczne. 

Linia DepiGen PEEL od Peel Mission® to produkty do pielęgnacji domowej i profesjonalny zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Kluczowym składnikiem serii jest kwas gentyzynowy, będący silnym a zarazem bezpiecznym inhibitorem tyrozynazy. Zapobiega on nadmiernemu gromadzeniu się barwnika w naskórku i skutecznie rozjaśnia zmiany barwnikowe. Jego działanie potęguje heksylrezorcynol - substancja biologicznie czynna o właściwościach wybielających przebarwienia skórne i naskórkowe. Mechanizm działania składnika polega na zmniejszeniu syntezy melaniny i aktywności tyrozynazy w melanocytach skóry. Ponadto znacząco ogranicza melanogenezę, a także inicjuje złuszczanie powierzchniowych warstw naskórka i zawartych w nich pozostałości pigmentów melaninowych. Zabieg oraz pielęgnacja domowa, w skład której wchodzą DepiGen PEEL Tonic oraz DepiGen PEEL Serum stanowią skuteczną broń w walce z już istniejącymi przebarwieniami oraz efektywną ochronę przed powstaniem nowych zmian. 

Bielenda Professional Ferul-X to intensywny zabieg z kwasami, który po raz pierwszy wykorzystuje połączenie kwasu ferulowego i traneksamowego w jednej procedurze kosmetologicznej. Jest to zabieg całoroczny, możliwy do wykonywania również latem. Nie powoduje intensywnego efektu łuszczenia, który dla wielu osób jest ograniczeniem w poddawaniu się tego typu terapiom. Ferul-X działa w trzech obszarach pielęgnacyjnych. Po pierwsze jest skuteczny przy problemach z przebarwieniami różnego pochodzenia, a także przy nierównościach kolorytu i szarej cerze. Po drugie zmniejsza stany zapalne oraz ma działanie wyciszające i kojące. A po trzecie jest zabiegiem o silnych właściwościach rewitalizujących, antyoksydacyjnych i odmładzających. Unikalna procedura zabiegowa - zastosowana po raz pierwszy w tego typu zabiegach z tymi kwasami - składa się z trzech etapów. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ