NOWOROCZNA 10-TKA
NOWOROCZNA 10-TKA

W pierwszym w tym roku wydaniu magazynu LNE, które dostępne jest w sprzedaży w styczniu i lutym 2021, mamy dla Was coś, czego jeszcze nie było. 

Już okładka, na której widnieje tym razem męska twarz, intryguje i zaprasza do czytania. A oto top lista 10 najmocniejszych punktów tego wydania!

 

 

1. Zapraszamy więc gorąco do przeczytania TEMATU NUMERU, którym jest Męski wygląd,

ta zawsze najważniejsza w każdym wydaniu rubryka, tym razem poświęcona jest mężczyznom i protokołom zabiegowym dla nich. Stawiamy na autorskie pielęgnacyjne procedury kosmetologiczne wspierające topowe zabiegi medycyny estetycznej, które także szeroko prezentujemy.
Podpowiemy Wam, czym zachęcić mężczyzn, aby regularnie odwiedzali salony urody, jak urządzić je w stylu men-friendly, co panów przyciąga, a co zniechęca, oraz dwa niezawodne nurty w dbaniu o męski wygląd – profesjonalną opiekę trychologiczną oraz rodzaje masażu, na jakie panowie przychodzą najchętniej. 

 

Reszta magazynu jest już oczywiście unisex, smakowita jak karnawałowy keks, w którym można znaleźć słodkie rodzynki – pozostałe rubryki LNE:

 

2. Urodowy Pesel,

w którym opisujemy zmiany w skórze pań po pięćdziesiątce, prezentujemy gotowy program pielęgnacji gabinetowej dla kobiet 50+, przedstawiamy gotowe rozwiązania marketingowe ukierunkowane na dojrzałe klientki, jak również skuteczne, zaawansowane zabiegi anti-aging i medical beauty dla tej grupy wiekowej.

 

3. Hi-tech,

gdzie przeczytacie o prawidłowych proporcjach i właściwym modelowaniu twarzy, odmładzających ultradźwiękach, oraz to, czego być może jeszcze nie wiecie o HIFU, bardzo modnym, lecz wymagającym wyjątkowej precyzji i doświadczenia. Sporo miejsca poświęcamy też technikom nowoczesnej epilacji, okraszonych radami doświadczonego specjalisty. 

 

4. Pielęgnacja,

gdzie opisujemy szczegółowo kluczowe funkcje naskórka. Wiele miejsca poświęcamy realnym przeciwwskazaniom do zabiegów medycyny estetycznej dla pacjentów z cukrzycą i chorobami autoimmunologicznymi. Opowiadamy o silnym nurcie EKO w kosmetologii, a co za tym idzie, jak prowadzić (zgodnie z nim) gabinet kosmetyczny nowej generacji.

W rubryce poświęconej pielęgnacji rozprawiamy się z bardzo problematyczną cerą naczynkową, opisujemy idealne dla niej procedury mezoterapeutyczne oraz zabiegi laserowe i te, oparte o technologii IPL.

 

5. Uroda i nauka,

gdzie nie brak ciekawostek, które warto znać, aby zaintrygować klientki w rozmowie podczas zabiegu. Ot choćby, jak te o komórkowych pogawędkach w naszym organizmie, o nowych składnikach aktywnych i ich pełnej zakrętów drodze w głąb skóry, prawdziwym torze przeszkód.

 

6. Biznes beauty,

w którym opisujemy, m.in. ciąg dalszy interpretacji przepisów prawnych dotyczących ubezpieczenia salonu na wypadek powikłań i błędów zabiegowych, podpowiadamy, jak skomponować niezwykły kalendarz promocji 2021, czyli oferty i pakiety usług, zwiększające przychody gabinetu. Gorąco zachęcamy również do przeczytania wywiadu z Michałem Łenczyńskim, założycielem prężnej grupy #Beauty Razem, w której bije gorący puls branży beauty. 

 

7. Stylizacja, 

rubryka nieduża, ale jakże kolorowa, a w niej trendy w makijażu i stylizacji na cały 2021. Co będzie modne na wieczór, a co nosimy na co dzień, co zrobić, by mieć modne brwi oraz które podkłady i paletki warto by mieć w naszych kosmetyczkach? 

 

8. Specjalizacja,

a w niej hit! Nowoczesne metody usuwania makijażu permanentnego, opisujemy nie tylko te naprawdę skuteczne, ale również zdradzamy czego szukać, a czego unikać w składzie pigmentów. Żeby nie było tylko pięknie, ale i zdrowo, prezentujemy zaawansowane techniki podochirurgiczne, dzięki którym żegnamy na zawsze ciężkie przypadki uporczywych dolegliwości z paznokciami. 

 

9. Kosmetologia w praktyce,

gdzie eksperci z wiodących marek prezentują topowe produkty. Już wiemy, że warto biegle poruszać się w gąszczu nowoczesnych akcesoriów i preparatów – narzędzi pracy profesjonalisty. Planując zakup nowego sprzętu – tu znajdziecie inspiracje. Nie mając planów zakupowych, warto trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, co w trawie piszczy. 

 

I dlatego właśnie początek roku 2021 to dla nas mocne uderzenie innowacyjne!

 

10. Rozstrzygnęliśmy coroczny konkurs Innowacje LNE,

przyznając te wyjątkowe wyróżnienia, najczęściej wymieniane w komunikacji marketingowej produktów w branży beauty. Poznajcie najbardziej hot produkty 2020, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju z zakresu pielęgnacji, aparatury hi-tech, makijażu tradycyjnego i permanentnego, podologii, manicure, trychologii a także nasze perełki - nowinki technologiczne. Serdecznie zapraszamy do poznania Laureatów. Zobaczcie ich od najlepszej strony!

 

Ale na tym nie koniec, gdyż do najnowszego numeru LNE dołączamy 

 

WYDANIE SPECJALNE poświęcone innowacyjnym technologiom hi-tech w gabinetach kosmetycznych. To praktyczny i przystępny poradnik po zabiegach, procedurach i terapiach opartych o specjalistyczną aparaturę do m.in. redukcji przebarwień, niwelowania cellulitu, likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrniania ciała, rewitalizacji organizmu i skutecznej depilacji. Warto mieć w pracy ten przewodnik, jakiego nie wydał jeszcze nikt. 

 

Teraz możesz mieć dostęp do LNE tak, jak lubisz. Sprawdź nową ofertę prenumeraty!

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ