Jesienne wydanie LNE
Jesienne wydanie LNE

W najnowszym wydaniu magazynu LNE kontynuujemy obrany wcześniej kierunek zmian, zatem znajdziecie tu sporo wysokojakościowej wiedzy popartej opiniami doświadczonych ekspertów. Dla Was, profesjonalistów, najważniejsze są sprawdzone procedury zabiegowe, rzetelne informacje na temat sprzętu i aktualne trendy w branży beauty.

 

Nasi autorzy, zarówno utytułowani akademicy, jak i praktycy z wieloletnim doświadczeniem, przygotowali solidną porcję wiedzy.

Kolejna odsłona naszego bestsellerowego RAPORTU, dotycząca najważniejszych aspektów prowadzenia gabinetu kosmetycznego. W najnowszym numerze nosi tytuł: „Dobre miejsce pracy” i obejmuje kluczowe informacje na temat zawiłości różnych form zatrudniania w branży beauty. Warto znać prawa i obowiązki pracowników, ale i pracodawców, gdyż to istny labirynt pułapek. Na co zwracać uwagę, szukając nowych osób, jak budować zgrany zespół, dlaczego atmosfera w salonie urody jest tak ważna, jak zabezpieczyć się przed ucieczką pracowników do konkurencji, oraz co daje nam umowa o poufności – to wszystko wyjaśniamy wraz ze specjalistami od prawa pracy.

 

Ponadto:

 

TEMAT NUMERU: Peelingi chemiczne, ziołowe i terapie łączone.

Wszystko, co najistotniejsze w procedurach zabiegowych dotyczących złuszczania kwasami, jak również niezbędne czynności przed i po aplikacji silnych preparatów. Doświadczone ekspertki opisują krok po kroku własne receptury i zasady postępowania w łatwych i trudnych przypadkach.

 

NOWA RUBRYKA: Urodowy pesel

A w niej kompleksowy program zabiegowy, pielęgnacyjny i komunikacyjny dla klientów w określonym przedziale wiekowym. W tym wydaniu – zabiegane i zapracowane trzydziestolatki walczą o zatrzymanie procesu starzenia. Są wymagające, nie mają czasu, oczekują spektakularnych efektów, chcą wyglądać nadal świeżo i dziewczęco – to trudne klientki, jak sprawić, aby wybrały właśnie nasz gabinet?

 

Co jeszcze?

 

Hi-tech w gabinecie

Fototerapia trądziku to jeden ze skuteczniejszych sposobów walki z tą uciążliwą przypadłością. Dlatego przygotowaliśmy przegląd najchętniej używanej obecnie aparatury laserowej i prezentujemy jej atuty.
Piszemy też sporo o lampach LED w praktyce kosmetologa. Jak wspaniałe efekty można uzyskać, umiejętnie operując światłem? Sprawdźcie i przekonajcie się!

 

Moc oczyszczania

Złote zasady pierwszego, a niestety bagatelizowanego, kroku podstawowej pielęgnacji – trzeba je znać, aby edukować klientki. Bez tego nie ma szans na świetlistą, jędrną i zadbaną cerę. Jak trwale zmienić nawyki w domowych procedurach? Dzięki nam będziecie także ekspertkami od demakijażu.

 

Klientka premium

Kim jest i jak ją rozpoznać? Czy ma gruby portfel i budżet bez limitu, a pojawia się okazjonalnie, czy też jest wierną klientką, która bywa regularnie i korzysta z pełnego menu naszego gabinetu? Która z nich jest bardziej wymagająca? O którą warto zawalczyć? Jak konstruować ofertę marzeń dla takich osób? To wyższa szkoła jazdy – z nami zdacie egzamin na piątkę!

 

Marka osobista

Czy w gonitwie za utrzymaniem salonu i przeżyciem „do pierwszego” jest jeszcze czas na budowanie marki osobistej? Cóż to takiego i dlaczego poświęcamy na to cenne miejsce w magazynie? Zobaczcie, jak i dlaczego należy wyróżnić się stylem, i kto osobowością wygrywa wyścig o klientów. Kim można się stać i kogo nie udawać? Jaki wizerunek będzie spójny i prawdziwy? Mamy na to gotowe patenty.

 

Higiena makijażu

Nie tylko w dobie pandemii boimy się mikrobów. Paleta wizażysty to nie miejsce dla drobnoustrojów. Najwyższe standardy usługi makijażowej wyznaczają nie tylko świeże trendy oraz markowe kosmetyki. To także gwarancja aseptyki niemalże dorównującej sali operacyjnej. Klientka musi być bezpieczna i zadowolona. Poznajcie sprawdzone triki!

 

Z włosami pod włos

Trycholodzy mają pełne ręce roboty. Włosy wychodzą klientom garściami. A co, jeśli spotkamy się z przypadkiem ich wyrywania i… zjadania? To trudne schorzenie, które wyleczyć można tylko w harmonijnej współpracy z innymi specjalistami. Jakimi? I co to za schorzenie? Będziecie zaskoczeni.

 

Kosmetologia w praktyce

Eksperci z wiodących marek dzielą się prezentacjami swoich produktów. Poznajcie najlepsze akcesoria i preparaty – to Wasze narzędzia pracy. Planujecie zakup nowego sprzętu? – tu znajdziecie inspiracje. Nie macie planów zakupowych? Nie szkodzi, warto trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, co w trawie piszczy. 

 

 

Teraz możesz mieć dostęp do LNE tak, jak lubisz.
Sprawdź nową ofertę prenumeraty!

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ