LNE lipiec/sierpień 2019
LNE lipiec/sierpień 2019

Zastanawiasz się czy kupić wakacyjne LNE? 
Poznaj 7 powodów, dla których nie możesz go przegapić:

 

1. Gorący temat – trądzik doroslych

Tematem numeru jest Acne tarda, czyli trądzik dorosłych. O rozpracowanie problemu  poprosiliśmy świetnych ekspertów-praktyków, którzy dzielą się z nami swoim doświadczeniem na temat diagnostyki i terapii. A do tego zestawienie zabiegów dla skóry z acne tarda. Przydatne, prawda?

2. Pierwsze w Polsce niezależne testy hi-tech!

Projekt jest realizowany z dr. Jackiem Szwedo z renomowanego Centrum Chirurgii Dr Szczyt. Dobra wiadomość – chętnych do testów jest coraz więcej firm, więc na bazie uzyskanych wyników łatwiej będzie Wam wybrać do gabinetu skuteczne sprzęty.

3. Jubileuszowy 40 Kongres LNE

Zdradzamy pierwsze szczegóły programu. Już teraz zaznaczcie w kalendarzach: 9-10 listopada 2019 – będziemy razem świętować naszą „czterdziestkę”!

4. Nowy dział „Studium przypadku” – praktyka czyni mistrza!

Doświadczeniem dzielą się z Wami eksperci z zakresu kosmetologii, hi-tech i medical beauty. W końcu praktyka czyni mistrza!

5. Chcemy być eko 

Was też do tego zachęcamy. Przeczytajcie artykuł o biotrendach w branży beauty oraz wypowiedzi ekspertów - Anny Greli (o zaletach ekopielęgnacji) oraz Kevina Murphy’ego, który pokazuje, że bycie eko nie musi być trudne. 

6. W  LNE nie ma nudy!

W dziale „Kosmetologia w praktyce” przeczytacie o najnowszych zabiegach i sprzętach, a rubryka „Nowości” zainspiruje Was do wypróbowania innowacyjnych, ciekawych preparatów. Pokażcie je też swoim klientkom – chętniej skuszą się na zabiegi i zakupy w salonie.

7. Trendy, kolor, wakacje…

Letnie wydanie LNE  jest kolorowe i inspirujące. Sprawdźcie koniecznie trendy w makijażu i manicurze, przeczytajcie artykuł o biokosmetykach chroniących przed słońcem oraz o wpływie witaminy D na włosy. 


Ps. a na wakacje ściągnijcie na swój smartfon Aplikację LNE - zapewni Wam ciekawą lekturę, a nie zajmie miejsca w walizce.
www.aplikacja.lne.pl


Podoba Ci się to, o czym piszemy? Nie ryzykuj, że któreś z wydań LNE nie trafi do Twoich rąk – już dziś zamów prenumeratę i ciesz się profesjonalną wiedzą w najlepszej cenie! I dostarczaną prosto do Twojej skrzynki!
www.lne.pl/prenumerata

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ