LNE wrzesień/październik 2019
LNE wrzesień/październik 2019

Jesienny numer LNE to niemal 240 stron eksperckiej wiedzy! Dlaczego warto po niego sięgnąć? Powodów jest wiele, ale chcielibyśmy przedstawić Wam kilka „must-know” profesjonalisty, na które warto zwrócić szczególną uwagę!

 

1. Temat na czasie – regenerująca moc peelingów

Jesienią peelingi chemiczne to zabieg numer jeden w wielu gabinetach. Nasi eksperci w tym wydaniu skupiają się na ich regenerującym potencjale, który wykracza poza samo „złuszczanie”. A jeśli z jakichś przyczyn Twoje klientki nie decydują się na „kwasy” – mamy ciekawe alternatywy!

 

2. Wywiady z kongresowymi ekspertami

W tym numerze rozmawiamy z wykładowcami jubileuszowej edycji Kongresu LNE – o edukacji w branży z Ewą Logą-Skarczewską, o nowoczesnych zabiegach estetycznych i zawodowych wyzwaniach z Karoliną Sobczyńską-Bartos i dr. Carlosem Aznarem, a o ludzkiej stronie biznesu z Magdaleną Malicką. Poznajcie naszych ekspertów bliżej, zanim zobaczycie ich na kongresowej scenie!

 

3. Miesiąc „różowej wstążki”, czyli onkokosmetyka w LNE

Kobiety w trakcie i po onkoterapii coraz częściej są klientkami gabinetów kosmetycznych. Jakie zabiegi można im zaproponować? Czego unikać i na co uważać? Jak zadbać o ich komfort fizyczny i psychiczny? Tego dowiecie się od ekspertów, którzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu klientek po leczeniu onkologicznym. 

 

4. Zaglądamy za kulisy branży beauty!

Ciekawość to pierwszy stopień do… wiedzy! A ponieważ interesuje nas wszystko to, co dzieje się za kulisami biznesu beauty rozpoczynamy nowy cykl artykułów, w którym prezentujemy Wam innowacyjne rozwiązania, przełomowe pomysły i tajniki pracy specjalistów, których efektem są skuteczne kosmetyki.

 

5. Nowy dział: Stylizacja!

Makijaż, stylizacja rzęs i paznokci – te tematy połączyliśmy w jeden wspólny dział, w którym znajdziecie mnóstwo inspiracji, pięknych zdjęć – i już tradycyjnie – eksperckiej wiedzy! Jest pięknie!

 

6. Jubileuszowy 40. Kongres LNE

Program 40. Kongresu i Targów LNE to edukacyjna „petarda”. W tym numerze znajdziecie tematy, które będą poruszane podczas 10 sesji edukacyjnych oraz szczegóły warsztatów Masterclass. Pełny program godzinowy już wkrótce na www.lne.pl. Wpisaliście już 9-10 listopada do swojego kalendarza?

 

7. Sezon jesienny - czas nowości

W tym wydaniu znajdziecie solidną porcję informacji o najnowszych zabiegach i produktach kosmetycznych. Nie zabraknie nowoczesnych peelingów, kojących i odmładzających zabiegów, najnowszej aparatury i zawansowanych kuracji estetycznych – dział „Kosmetologia w praktyce” to lektura obowiązkowa dla tych, którzy chcą być na czasie!

 

PS. Jeśli jeszcze nie korzystasz z Aplikacji LNE, to świetny moment, by to zmienić! Zwłaszcza że branżowe newsy pojawiają się w niej codziennie, a już wkrótce nasza apka pozwoli Ci zaplanować udział w Kongresie i Targach LNE! 

www.aplikacja.lne.pl

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy? To dobry moment, by zamówić prenumeratę LNE! Tylko do 4 listopada możesz kupić ją w pakiecie z karnetem na Kongres w supercenie 180 zł! Uwaga: co trzecią osobę kupującą pakiet nagrodzimy kosmetycznym prezentem, a wszyscy będą mieć szansę wygrania jednego z 4 voucherów na weekend w spa!

 

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ