LNE styczeń/luty 2020
LNE styczeń/luty 2020

Zobacz, o czym piszemy w pierwszym wydaniu LNE w 2020 roku.

 

25. urodziny LNE w Polsce

Przez najbliższy rok będziemy świętować nasze 25. urodziny! Razem z ekspertami będziemy też sprawdzać i dyskutować o tym, co zmieniło się w branży przez ostatnie 25 lat i co ciekawego jeszcze przed nami. W tym wydaniu bierzemy pod lupę rynek aparatury i artykuł na ten temat z LNE nr 1. Czy jesteśmy świadkami rewolucji hi-tech?

 

Temat numeru: Nawilżanie – baza pielęgnacji

Dlaczego wracamy do pielęgnacyjnej bazy? Bo jest podstawą zdrowia i dobrej kondycji skóry! Może wydawać się, że o nawilżaniu powiedziano już wszystko, ale nie zdziwimy się, jeśli ciekawostki z naszych artykułów i wypowiedzi ekspertów-praktyków czymś Cię zaskoczą.

 

41. Kongres i Targi LNE już 28-29 marca

Jeszcze nie ochłonęliśmy po 40. Kongresie LNE, a już zdradzamy Wam pierwsze szczegóły programu wiosennej edycji wydarzenia. Czym zaskoczymy branżę? Na pewno najbogatszym programem edukacyjnym – planujemy aż 12 sesji – i tematami, które nie pojawiają się na żadnej innej imprezie branżowej. Bądźcie z nami!

 

Postaw na ampułki!

Zaawansowana pielęgnacja – to jej poszukują klienci gabinetów. W sezonie zimowym (a może „imprezowym”?) stawiamy na intensywnie działające ampułki, które natychmiastowo poprawiają wygląd skóry. Zobaczcie, czego szukać w ich składzie.

 

Mikrobiom – czego jeszcze nie wiemy?

W LNE jako pierwsi poruszaliśmy temat wpływu mikrobiomu na kondycję organizmu oraz wygląd skóry. U progu nowej dekady okazuje się, że dopiero zaczynamy odkrywać możliwości dobrych bakterii, a nasi „mali przyjaciele” jeszcze nie raz zaskoczą naukowców! Czym? Przeczytajcie w rozmowie z dr Whitney Bowe.

 

Czy prawo zmieni się na niekorzyść branży beauty?

W nadchodzącym roku szykuje się wiele zmian w prawie, które mogą wpłynąć na zakres kompetencji specjalistów z szeroko pojętej branży beauty. Czy jest się czego bać? Jakie ustawy wchodzą w życie i czy zabronią wykonywania niektórych procedur? Poznaj opinie ekspertów, którzy śledzą ten gorący temat.

 

Nowości, trendy, innowacje

Nowy rok często budzi potrzebę zrobienia czegoś nowego. To dotyczy także Twoich klientów. Wybierz nowe zabiegi, kosmetyki i aparaturę do swojego gabinetu i zaskocz ich innowacyjnymi rozwiązaniami. W LNE znajdziesz mnóstwo inspiracji!

 

PS Masz jakieś noworoczne postanawiania? My obiecujemy (Tobie i sobie) nadal rozwijać naszą aplikację. Ściągnij ją koniecznie i codziennie czytaj branżowe newsy i artykuły!

www.lne.pl/aplikacja

Interesują Cię tematy, o których piszemy? Stawiasz na profesjonalny i biznesowy rozwój? Naszą misją jest Ci w tym pomóc! Już dziś zamów prenumeratę LNE, a my zajmiemy się resztą, dostarczając Ci co 2 miesiące ponad 200 stron najlepszej, branżowej lektury!

www.lne.pl/prenumerata

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ