LNE maj/czerwiec 2020
LNE maj/czerwiec 2020

Biznes w czasach pandemii

Wydarzyło się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał – świat zatrzymał się w obliczu pandemii, a wraz z nim nasza branża. Poprosiliśmy ekspertów, żeby odpowiedzieli na najczęstsze pytania i zalecili działania w obliczu kryzysu, a także doradzili, jak przygotować się na ponowne otwarcie salonów – miejmy nadzieję, że już za moment!

 

Przygotuj skórę na słońce

Lepiej zapobiegać niż leczyć – zgodnie z tym hasłem przygotowaliśmy temat numeru, w którym praktycy wyjaśniają, jak przygotować skórę do kontaktu ze słońcem. Zabiegi antyoksydacyjne to podstawa, ale warto też szerzej spojrzeć na skórę… chociażby z perspektywy melanocytu!

 

Postaw na efekt!

Efektywne zabiegi to klucz go sukcesu gabinetu. Jak można podrasować ich efekty? Przeczytajcie koniecznie, jak dbać o skórę po peelingach, wykorzystywać technikę layering w procedurach anti-aging oraz od czego zależy skuteczność zabiegów ujędrniających ciało. Nasi eksperci wiedzą, co piszą.

 

Przebarwienia pod lupą

Jakimi zabiegami kosmetyczki likwidowały przebarwienia kilkanaście lat temu? Które substancje rozjaśniające zostały wycofane, a jakie wyrosły na nowe gwiazdy? W cyklu jubileuszowym śledzimy zmiany, jakie zaszły w kosmetyce, konfrontując archiwalne artykuły, które ukazywały się w LNE, z aktualną wiedzą. W tym wydaniu bierzemy na warsztat walkę z przebarwieniami. 

 

Advanced beauty

Zabiegi estetyczne ewoluują i dają coraz lepsze i bardziej naturalne efekty. Sprawdźcie, jakie rezultaty może zapewnić radiofrekwencja mikroigłowa, ile lat zabiera z naszej metryki lifting stałymi nićmi i dowiedzcie się, czy botoks najlepiej sprawdza się solo, czy w duecie.

 

Współpraca – co się opłaca?

Relacje, zasady fair play, niestandardowe rozwiązania i odpowiedź na potrzeby gabinetu – na tym opiera się współpraca profesjonalisty z firmą kosmetyczną. Ale czy to już wszystko? Na co zwrócić uwagę, szukając partnera i czego od niego oczekiwać? Na te pytania odpowiadają zarówno doświadczone kosmetyczki, jak i przedstawiciele firm.

 

Naturalne piękno 

Mniej wychodzimy z domu, zasłaniamy twarze maskami, ale czy to znaczy, że przestało nam zależeć na atrakcyjnym wyglądzie? Nie! Ale dziś „atrakcyjny” zaczyna też oznaczać „naturalny", co potwierdzają trendy zarówno w stylizacji brwi, jak i rzęs. Czy to wielki powrót „natural look”? Na to wygląda!

 

Szukasz fachowej wiedzy? Stawiasz na edukację i biznesowy rozwój? Teraz możesz mieć dostęp do LNE tak, jak lubisz! Sprawdź nową ofertę prenumeraty online!

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ