Wakacyjne wydanie LNE
Wakacyjne wydanie LNE

Oto najświeższe wydanie magazynu LNE w nowej odsłonie, a w nim mnóstwo praktycznych porad dla profesjonalistów, aktualne trendy w branży beauty i jak zawsze – solidna porcja wiedzy na wysokim poziomie.

 

Nasi autorzy, zarówno utytułowani akademicy, jak i praktycy z olbrzymim doświadczeniem, piszą ciekawie, innowacyjnie i z zaangażowaniem.

 

Od tego wydania wprowadzamy NOWOŚĆ!

 

Obszerny RAPORT dotyczący najważniejszych aspektów prowadzenia gabinetu kosmetycznego. W najnowszym numerze nosi on tytuł: „Rozwiń swój biznes” i dotyczy źródeł dofinansowania na start i rozwój własnej działalności.

Dowiesz się, jak pozyskać (często bezzwrotne) środki, skąd one pochodzą, na jakich zasadach są przyznawane oraz jakie trzeba spełniać warunki, aby je otrzymać.

Podpowiemy również jak skutecznie rozkręcić lub rozwinąć biznes bez inwestycji.

 

Ponadto:

 

TEMAT NUMERU: Oko na celowniku a w nim, m.in. 

„Panie doktorze, tylko nie botoks”

Wywiad z dr Mariuszem Borkowskim o tym, czego domagają się jego pacjenci, czego się boją i o co proszą w kwestii poprawy wyglądu okolicy oka oraz tuszowaniu pierwszych oznak starzenia.

 

NOWA RUBRYKA: Urodowy pesel

A w niej - kompleksowy program zabiegowy, pielęgnacyjny i komunikacyjny dla klientów w określonym przedziale wiekowym. W tym wydaniu – millennialsi 20+

Chętnie nawiązują wirtualne relacje i kupują w sieci. Warto poznać ich nawyki, sposoby komunikacji, a przede wszystkim – oczekiwania, aby stali się wiernymi klientami naszych gabinetów.

 

Co jeszcze?

 

Technologie w służbie piękna

Oksybrazja, Karboksyterapia i Radiofrekwencja mikroigłowa to trzy topowe zabiegi w klinikach urody. Nowoczesne procedury, aparatura i wysoko zaawansowane formuły produktów są bezcennym dopełnieniem klasycznej wiedzy. Jednak bez podstaw nie użyjemy ich mądrze. O czym warto wiedzieć i pamiętać? Przeczytaj uważnie.

 

Królowa zabiegów 

Przebój kosmetologiczny ostatnich lat – mezoterapia, ma szerokie grono zwolenniczek i święci prawdziwe triumfy. Jako naturalna i niechirurgiczna metoda biorestrukturyzacji skóry, często daje spektakularne efekty. Dowiesz się kiedy się sprawdza, komu warto ją polecać i na jakich substancjach aktywnych bazuje?

 

Gładki pan

Już znasz tajniki męskiej depilacji, czas poznać pułapki. Tym bardziej, że większość mężczyzn niechętnie umawia się na ten zabieg w gabinecie kosmetycznym. Wstydzą się.

Trudno im się przełamać, nie tylko jeśli zabieg dotyczy okolic intymnych. Dlaczego? 

 

American dream

Jedna z najbardziej znanych kosmetyczek za oceanem, której dbanie o wygląd powierzają największe gwiazdy, jest Polką. Joanna Czech, choć strzeże tajemnic swoich sławnych klientów, zdradza kilka anegdot ze swoje pracy na planie filmowym. Pedicure na stopach Umy Thurman pod stołem podczas przerwy obiadowej? Tak, to wydarzyło się naprawdę.

 

Nie bój się liczyć

Gabinety kosmetyczne to nasz biznes, a biznes to… liczby. Nie wystarczy liczenie kosztów stałych, aby dowiedzieć się, jaki osiągasz zysk, zapisuj również w tabelach realne ceny surowców i koszt amortyzacji sprzętu. Jak wyrobić sobie dobre nawyki, aby panować nad stanem konta? Zobaczysz, że to proste.

 

Laminacja rzęs

Wprowadzenie tego zabiegu do oferty to dobry sposób na przyciągnięcie nowych klientek oraz zachęcenie ich, aby regularnie odwiedzały salon. To absolutnie topowa pozycja w menu salonu ostatnich miesięcy. Wymaga precyzji, cierpliwości i czegoś więcej. Sprawdź sama.

 

Kosmetyczka czy szef firmy

Poznaj gotowy plan marketingowy dla swojego salonu kosmetycznego. Prowadząc z sukcesem taki biznes masz przecież przed sobą znacznie więcej wyzwań niż wykonywanie zabiegów. Jakie umiejętności menadżerskie warto kształcić? U nas znajdziesz gotowe recepty na sukces.

 

 

Teraz możesz mieć dostęp do LNE tak, jak lubisz! Sprawdź nową ofertę prenumeraty!

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ