Sprzęt do pielęgnacji twarzy
Sprzęt do pielęgnacji twarzy

Sprzęt do pielęgnacji twarzy

W pielęgnacji twarzy pomaga nam coraz więcej urządzeń, zarówno tych opierających się na najnowszej technologii, jak i tych, które odwołują się do tradycyjnych metod.

Przedstawiamy nasze INNOWACJE:

Satellite od Venus-Beauty.pl
To innowacyjny kombajn kosmetyczny wyprodukowany w Polsce. Został wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają pracę z urządzeniem, zwiększają bezpieczeństwo oraz pozwalają poszerzyć ofertę zabiegową, co zwiększa zyski gabinetu.  Innowacje: 

 • Dzięki innowacyjnemu  zastosowaniu nieograniczonej liczby „satelit” (czyli przenośnych nośników  funkcjonalności kombajnu) można używać jego funkcji w nieograniczonej liczbie pomieszczeń – na raz!
 • Satelita kombajnu jest lekka i poręczna – można pracować z nią w innym gabinecie lub w mieszkaniu klientki. 
 • Polderma Satellite to zupełnie nowa jakość w świecie nowoczesnej kosmetyki. Wyposażenie kombajnu to podstawowe funkcje, ale również najnowsze technologie jak: HIFU (twarz oraz ciało), tlenowa mezoterapia mikroigłowa, plazma, endermomasaz rf  i wiele innych.
 • Rozbudowa kombajnu jest bardzo prosta. Nie jest konieczna wizyta w serwisie. Klient dokupuje jedynie głowice zabiegowe
  Obudowa kombajnu została wykonana z niepalnych materiałów. Wewnątrz znajdują się maty wygłuszające oraz maty ograniczające promieniowanie elektromagnetyczne. Urządzenie posiada jeden kabel, do którego mocujemy aktualnie wykorzystywaną głowicę zabiegową, co ułatwia pracę oraz eliminuje problem plączących się przewodów. Głowice zostały wykonane z odpornego na uszkodzenie i odbarwienie polimeru zwanego poliacetalem. Urządzenie objęte jest również dwuletnim ubezpieczeniem od kradzieży.

 

Urządzenie LAMPA LED - nazwa urządzenia Flex MD firma BOGDANI Dermatologia 

Profesjonalne urządzenie do fototerapii wyposażone w opatentowaną technologię LED z klinicznie potwierdzonymi długościami fal światła: niebieskiego, czerwonego, NIR. Flex MD umożliwia również emisję pojedynczej długości fali lub kilku długości równocześnie. System posiada Certyfikat Medyczny na trądzik, gojenie ran, łuszczycę i ból (układ mięśniowo-szkieletowy). Również do różnych wskazań kosmetycznych jak odmładzanie i zaczerwienienia.

 • Klinicznie potwierdzone długości fal światła: niebieskiego 415 nm, czerwonego 633 nm, NIR 830 nm
 • 7 protokołów leczenia
 • Aplikacja na twarz i ciało
 • 30 minutowy czas leczenia
 • Lekki, przenośny i elastyczny
 • Certyfikat Medyczny

 

MEDIKA ŁUKASZ CHABROS

ThermiMed to alternatywa dla liftingu chirurgicznego połączona z poprawą kondycji skóry. Skuteczność dzieki zastosowaniu fali radiowej monopolarnej o częstotliwości 470 kHz. Klinicznie udowodniono, że zastosowana częstotliwość napina skórę, wygładza zmarszczki, a także poprawia objętość policzków i kontur twarzy. Dodatkowe zastosowanie technologii pomiaru temperatury głowicy i impedancji tkanki sprawia, że praca na urządzeniu jest bezpieczna i przyjemna

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ