Dar serca
Dar serca

Revitalash® – zdrowy nawyk odżywiania rzęs, brwi i włosów opatentowaną technologią BioPeptin Complex® dr. Michaela Brinkenhoffa.

 

REVITALASH® opatentowany BioPeptin Complex® to Dar Serca dr. Michaela Brinkenhoffa dla jego chorej na raka żony, Gayle. Dlatego w historię marki wpisane jest wsparcie działań profilaktycznych, przeciwnowotworowych oraz bezpieczeństwo produktów dla organizmu.
W Polsce od 2009 r. firma Plazanet RevitaLash® Polska Joanna Kostrzewska, wspólnie z klinikami, gabinetami i Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń „Amazonki”, prowadzi akcję „Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi”. Współtworzy również globalną akcję edukacyjną Eternally Pink, która honoruje pamięć i odwagę Gayle Brinkenhoff.

 

Jakość i bezpieczeństwo

Wysokiej jakości produkty marki są dostępne w ponad 70 krajach świata i cieszą zarówno osoby chore, jak i zdrowe, spełniając ich marzenia o pięknych rzęsach, brwiach i włosach. W składzie tych produktów znajdziemy opatentowany BioPeptin Complex®, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo.

 

Opatentowany skład

Niedościgniony skład produktów marki to własna technologia dr. Brinkenhoffa i bogactwo najwyższej jakości składników, takich jak lipidy, peptydy, aminokwasy, biotyna, witaminy z grupy B, zielona herbata, żeń-szeń czy palma sabałowa.

Kultowa odżywka serum do rzęs REVITALASH®ADVANCED posiada również patent w zakresie podkręcania rzęs CURL EFFECT®. Odżywka nie zawiera czystego Bimatoprostu, jak produkty próbujące odtworzyć jej recepturę, którymi po sukcesie REVITALASH® wypełnił się rynek. Oryginalna receptura powstała w trakcie badania kropli na jaskrę – doktor stworzył niedoścignioną technologię opartą na peptydach i składnikach roślinnych, stymulowaną odpowiednią porcją molekuł pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych.

 

Nagrody

Marka otrzymała kilkadziesiąt nagród, a już od 2010 r. jest rekomendowana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Ostatnio zdobyte trofea to nagroda „POWER of BEAUTY” magazynu Party Medycyna Estetyczna za niedościgniony skład REVITALASH® oraz działanie Joanny Kostrzewskiej na rzecz Amazonek w Polsce od 2009 r., a także nagroda Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych Perła Dermatologii 2020 dla skutecznej linii do włosów i skóry głowy REVITALASH® HAIR COLL­ECTION. Nagrody odzwierciedlają zadowolenie lekarzy i kosmetologów z nieustannie udoskonalanych formuł produktów.

Najnowsza kolekcja zawiera 33% więcej BioPeptin Complex®, zapewniając jeszcze szybsze i trwalsze efekty kuracji. Dzięki temu poprawia się stan skóry głowy, a włosy są odżywiane, wzmacniane i stymulowane do wzrostu.

Jak wspomina Specjalista Dermatolog, Wiceprezes SLDE – Kinga Nicer podczas webinaru edukacyjnego dla klinik i gabinetów:

REVITALASH® rekomenduję od lat ze względu na innowacyjny skład i to, że produkty pomagają mi oraz mojej rodzinie, dlatego jako lekarz polecam je swoim pacjentom.

 

Stop podróbkom!

„Ogromny sukces rodziny Brinken­hoff w skali globalnej przyciągnął zainteresowanie zorganizowanych grup przestępczych. W Polsce od 7 lat firma Plazanet prowadzi liczne działania związane z ochroną marki oraz pracochłonnym „czyszczeniem” Internetu z falsyfikatów, a także stale współpracuje w tym zakresie z policją. Kampania promująca sprzedaż oryginalnych produktów w klinikach i gabinetach podnosi poziom świadomości klientów.

Tylko wspólne działania i wzajemne wsparcie gwarantują sukces w przeciwstawianiu się grupom przestępczym. Kiedy broniłam marki przed pierwszymi przestępcami, miałam poważne stany lękowe. Na przestrzeni lat otrzymałam jednak wiele wsparcia od naszych autoryzowanych klinik i gabinetów,  które wspaniale pomagają nam chronić markę. Dziękuję Wam wszystkim serdecznie. Koszty ochrony prawnej marki w Polsce to ponad 0,5 miliona zł. oraz liczne godziny spędzone na policji i w kancelariach prawnych.” – mówi Joanna Kostrzewska CEO Plazanet RevitaLash® Polska.

 

 

PLAZANET sp. z o.o. wyłączny dystrybutor marki REVITALASH® 
Obsługa autoryzowanych klinik i gabinetów 
tel. 691 314 050, 61 82 742 50 
www.plazanet.pl  www.revitalash.pl
biuro@revitalash.pl
FB REVITALASH POLSKA
Ig revitalash_polska

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ