Postaw na serum!
Postaw na serum!

W tym sezonie stawiamy na skoncentrowane, intensywnie działające preparaty w formie serum. Te wyróżnione w konkursie „Innowacja 40. Kongresu i Targów LNE” radzą sobie z różnymi problemami: trądziku, lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz efektami stresu środowiskowego.


PB Serum Medium od Dermatic.pl to produkt o działaniu regeneracyjnym i przeciwzwłóknieniowym, który zapewnia stymulację metabolizmu lipidów oraz degradację trójglicerydów, pobudzając reorganizację włókien kolagenowych w uszkodzonych tkankach. W przeciwieństwie do innych produktów do lipolizy, nie powoduje zniszczenia komórki tłuszczowej, a jedynie zminimalizowanie gabarytów adipocytów. Zalety PB Serum Medium to brak bólu ciśnieniowego w obszarze iniekcji i zmniejszona reakcja zapalna. Zabieg z użyciem preparatu pozwala podać znacznie większą jego ilość, niż w przypadku klasycznych produktów do lipolizy. Iniekcję można powtórzyć po 8-10 dniach, a wyniki widoczne są już po 10-14 dniach.

 

Ampułki Larens Professional Anti Acne Vials przeznaczone są do pielęgnacji cery z problemami: trądzikowej, skłonnej do podrażnień, mocno reaktywnej wymagającej wyjątkowej pielęgnacji.
Zapewnią wielokierunkową pielęgnację, uwzględniającą całe spektrum wyzwań, jakie stawia przed kosmetologiem skóra trądzikowa, która jest przede wszystkim skórą wrażliwą. Skupianie się jedynie na jej oczyszczaniu czy wysuszaniu jest niewystarczające, a nawet szkodliwe dla jej kondycji. Równie istotne co walka z wypryskami i opanowanie nadmiernej produkcji sebum, jest jej optymalne nawilżenie i wyciszenie podrażnień. Z tą myślą skomponowane zostały ampułki Anit Acne Vials Larens Professional. Innowacyjność ampułek polega na na połączeniu składników aktywnych, takich jak: BIO-Placenta, Biopeptide Complex, Alpaflor® Alp-Sebum®, Beauplex VH, Glukonakton.

 

Illuminating Face Serum Intense od ITP S.A. to ozświetlające serum do twarzy chroniące przed „niebieskim światłem”. Preparat błyskawicznie wygładza i rozświetla skórę, nadając jej jedwabistą gładkość i chroni cerę przed codzienną ekspozycją na szkodliwe „niebieskie światło” emitowane przez urządzenia elektroniczne. Do stosowania według potrzeb przed nałożeniem kremu. Serum Intense to odpowiedź na 4 czynniki, które narażają skórę na stres każdego dnia: starzenie się związane z upływem czasu, starzenie się związane z życiem w mieście (zanieczyszczenia i stres), wpływ urządzeń elektronicznych oraz życie w ciągłym połączeniu z siecią (cyfrowe starzenie się), które oddziałują na skórę każdego dnia. Skóra wygląda młodziej, jest gładka, jednolita i rozświetlona, a drobne linie i zmarszczki są mniej widoczne.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ