Dar światła
Dar światła

Joanna Kostrzewska, Profesor Francesco Ferro Milone, Ivana Mioto, Frederica Vignato

 

Historia medyczno-naukowa patentu

Metoda MNEMOSLINE® jest owocem 50-letniej pracy zespołu wybitnego włoskiego Profesora Neurologa, Neurochirurga Francesco Ferro Milone, który wraz z zespołem prowadził wieloletnie badania nad osobami chorymi na Alzheimera i depresję, m.in. w Państwowym Instytucie Alzheimera w Vicenzy. Wyniki badań zostały zebrane w ponad 110 publikacjach naukowych i 890 cytatach.

 

OD EEG MNEMOSLINE®
DO MNEMOSLINE® 2020

Neuro stymulator mózgu

PATENT N.0001385042

 

MNEMOSLINE® jest opatentowanym urządzeniem, które generując impulsy ledowe, wprowadza mózg w stan alfa.

 

Ten elektroniczny mikrokomputer w formie okularów, stymuluje do odbudowy sieć neuronów i ich połączenia synaptyczne za pomocą pulsacyjnego światła SLI – Stimolazione Luminoza Intermittente, działając na linii oko–mózg. Wykorzystuje ważny aspekt stymulacji wizualnej w pracy mózgu, która jest istotna w syntezie białka BDNF, niezbędnego dla wzrostu i różnicowania neuronów oraz synaps.

 

Efekty kuracji – wzrost poziomu białka BDNF i melatoniny

Badania naukowe potwierdzają działanie metody MNEMOSLINE® na rehabilitację i ochronę pamięci, depresję, bezsenność i stres oraz na poprawę humoru.

Urządzenie MNEMOSLINE® zostało zaprojektowane głównie z myślą o problemach związanych z utratą pamięci u osób po 60. roku życia, chorych na Alzheimera. Składało się z kasku EEG i urządzenia indywidualnie kalibrowanego przez lekarza neurologa. Badania naukowe pokazały jednak szersze spektrum działania i przyczyniły się do powstania najnowszego opatentowanego urządzenia elektronicznego MNEMOSLINE® 2020, które jest wyposażone w mikrokomputer z oprogramowaniem z takim systemem światła pulsacyjnego SLI, z którego może korzystać 99% populacji.

W Polsce z MNEMOSLINE® korzysta coraz więcej osób ze świata nauki, sztuki i kultury. MNEMOSLINE® jest rekomendowane przez wybitną Polkę, Krystynę Wechmann – 70-letnią prezes Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” i Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych oraz Magdalenę Bogulak – prekursorkę mikropigmentacji w Polsce, właścicielkę Sharley Medical Clinic & Day Spa i Międzynarodowej Akademii Long-Time-Liner.

Jak potwierdza Profesor Francesco Ferro Milone:

Niezależnie od rodzaju nowotworu stosowanie MNEMO-SLINE® jest zalecane i bezpieczne, ponieważ wykorzystuje naturalną ścieżkę na linii oko–mózg, zwiększając poziom melatoniny i białka BDNF. Z metody nie mogą korzystać jedynie osoby chore na epilepsję i z rakiem mózgu, który powoduje napady padaczkowe. 

 

Mnemosline® w gabinecie

Zabiegi z wykorzystaniem MNEMO-SLINE® należy stosować regularnie. Już pierwsze 10 minut przynosi poprawę nastroju. Z kolei 10 minut dziennie wpływa na rehabilitację i ochronę pamięci. Dlatego urządzenie pozwala na szybkie uspokojenie umysłu i natychmiastową regenerację oraz poprawę nastroju lekarza, psychologa, terapeuty beauty oraz oczywiście jego klientów. Stan alfa synchronizuje masę neuronalną, wzmacnia połączenia synaptyczne, uwalnia przeciążone pole energii i wprowadza w pasmo naturalnego stanu odporności organizmu. Metoda MNEMOSLINE® jest metodą medycyny światła i rodzajem medytacji światła.

W gabinecie kosmetologa klient korzysta z urządzenia m.in. przy zabiegach beauty, przed i po zabiegu mikropigmentacji w celach relaksacyjnych i poprawy humoru oraz regeneracji.

W celu osiągnięcia leczniczego efektu zabiegi należy wykonywać regularnie i długoterminowo. Wtedy zalecany jest zakup urządzenia w gabinecie do domu i stosowanie kuracji 3 razy dziennie. Z Neuro Stymulatora Mózgu może korzystać cała rodzina. Średni koszt urządzenia dla całej rodziny to około 70 zł miesięcznie w przeliczeniu na 3-letni okres permanentnego używania stymulatora przez wiele osób.

 


 

MNEMOSLINE® to przełom w dbaniu o kondycję mózgu. Twoje wsparcie w depresji i regeneracji pamięci. To patent na nowe życie! – Joanna Kostrzewska

 


Dostępność MNMEOSLINE® w gabinecie gwarantuje możliwość obserwacji radości z efektów kuracji klientów w stresie, depresji, bezsenności i utracie pamięci. Zabiegi poprawiają koncentrację i stanowią prewencję dla chorób neurodegeneracyjnych, mogą też stanowić profilaktykę samobójstw.

 

Opatentowana metoda MNEMO-SLINE® jest dostępna w Polsce od lutego 2020 r. i jest przeznaczona dla lekarzy neurologów, psychiatrów, medycyny estetycznej, psychologów oraz terapeutów m.in. beauty.

 

 

Zapraszamy do współpracy, szkoleń i na live webinary. Joanna Kostrzewska, CEO Plazanet REVITALASH®Polska Plaza Medical – MNEMOSLINE®
Ig JoannaKostrzewska_revitalash
WhatsApp +48 691 399 627
Oryginalne produkty na: www.plazanet.pl
www.mnemosline.pl

Autoryzacja kliniki, gabinetu: 
tel. 782 750 750, tel. kom.: +61 82 742 50
info@plazamedical.pl, info@mnemosline.pl, biuro@revitalash.com.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ