Dar serca, dar światła
Dar serca, dar światła

Żyjemy w dobie stresu epoki cyfrowej oraz wszechogarniającej pandemii. Rośnie liczba osób chorych na raka, cierpiących na depresję, permanentny stres czy choroby neurodegeneracyjne. Z pomocą przychodzą nam dwie marki  REVITALASH® – dar Serca i MNEMOSLINE® – dar Światła. Joanna Kostrzewska

 

Dar Serca

 

REVITALASH® opatentowany BioPeptin Complex® to Dar Serca doktora Michaela Brinkenhoffa dla jego chorej na raka żony, Gayle. Dlatego w historię marki wpisane jest wsparcie działań profilaktycznych, przeciwnowotworowych oraz najważniejsze – bezpieczeństwo produktów dla organizmu. 

Dziś wysokiej jakości produkty marki są dostępne w ponad 70 krajach świata i cieszą zarówno osoby chore, jak i zdrowe, spełniając ich marzenia o pięknych rzęsach, brwiach i włosach. W składzie tych produktów znajdziemy opatentowany BioPeptin Complex®, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo.

Niedościgniony skład produktów marki to własna technologia doktora Brinkenhoffa i bogactwo najwyższej jakości składników, takich jak lipidy, peptydy, aminokwasy, biotyna, witaminy z grupy B, zielona herbata, żeń-szeń, palma sabałowa, nagietek lekarski, swertia japońska i wiele innych. 

Kultowa odżywka serum do rzęs REVITALASH®ADVANCED posiada również drugi patent w zakresie podkręcania rzęs CURL EFFECT®, a jej najwyższa jakość i wydajność przy podtrzymywaniu efektu sprawia, że klienci wracają do produktu, do jego skuteczności i bezpieczeństwa. Odżywka nie zawiera czystego Bimatoprostu, jak produkty próbujące odtworzyć recepturę odżywki, którymi po sukcesie REVITALASH® wypełnił się rynek. Doktor badał krople na jaskrę, ale stworzył własną niedoścignioną technologię, opartą na peptydach i składnikach roślinnych, stymulowaną jedynie odpowiednią porcją pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych. 

Marka REVITALASH® otrzymała kilkadziesiąt nagród, a już od 2010 roku jest rekomendowana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. 

W Polsce od 2009 roku firma Plazanet RevitaLash® Polska Joanna Kostrzewska, wspólnie z klinikami, gabinetami i Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń „Amazonki”, prowadzi akcję „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi”. Współtworzy również globalną akcję edukacyjną „ETERNALLY PINK”, która honoruje pamięć i odwagę Gayle Brinkenhoff. 

Wprowadzenie z sukcesem marki REVITALASH® i realizowanie misji profilaktyki raka piersi były bardzo satysfakcjonującym, ale trudnym zdaniem. Dzięki zaufaniu i zaangażowaniu kliniki gabinetów otrzymaliśmy kilkadziesiąt nagród. Ogromny sukces przyciągnął niestety zainteresowanie zorganizowanych grup przestępczych, które zajęły się podrabianiem i falsyfikowaniem naszych produktów, wykorzystując naszą wieloletnią pracę. Stres związany z obroną marki i prowadzeniem firmy, śmierć współzałożycielki REVITALASH®, Gayle Brinkenhoff, odcisnęły piętno na moim zdrowiu psychicznym. Szukałam rozwiązań. 

Z pomocą przyszły mi publikacje naukowe profesora neurologa chirurga Francesco Ferro Milone i metoda MNEMOSLINE®, która pomogła i pomaga mi osiągać stan równowagi w codziennym życiu i nieprzewidywalnym świecie. Dziś mogę się dzielić jej wsparciem z klinikami i gabinetami w całej Polsce. – mówi Joanna Kostrzewska.

 

 

Dar Światła

 

MNEMOSLINER NEURO STYMULATOR MÓZGU ŚWIATŁEM SLI

Historia medyczno-naukowa patentu

Metoda MNEMOSLINE® jest owocem 50-letniej pracy zespołu wybitnego włoskiego profesora neurologa, neurochirurga Francesco Ferro Milone, który wraz z zespołem prowadził wieloletnie badania nad osobami chorymi na Alzheimera i depresję, m.in. w Państwowym Instytucie Alzheimera w Vicenzy. Wyniki badań zostały zebrane w ponad 100 publikacjach naukowych i 890 cytatach.

MNEMOSLINE® jest opatentowanym urządzeniem, które generując impulsy ledowe, wprowadza mózg w stan alfa. 

Ten elektroniczny mikrokomputer w formie okularów, stymuluje do odbudowy sieć neuronów i ich połączenia synaptyczne za pomocą pulsacyjnego światła SLI – Stimolazione Luminoza Intermittente, na linii oko-mózg. Wykorzystuje ważny aspekt stymulacji wizualnej w pracy mózgu, która jest istotna w syntezie białka BDNF. Białko to jest niezbędne dla wzrostu i różnicowania neuronów oraz synaps.

Badania naukowe potwierdzają działanie metody MNEMOSLINE® na rehabilitację i ochronę pamięci, depresję, bezsenność i stres oraz poprawę humoru.

Urządzenie MNEMOSLINE® zostało zaprojektowane głównie z myślą o problemach związanych z utratą pamięci u osób po 60. roku życia, chorych na Alzheimera. Składało się z kasku EEG i urządzenia indywidualnie kalibrowanego przez lekarza neurologa. Badania naukowe pokazały jednak szersze spektrum działania i przyczyniły się do powstania najnowszego opatentowanego urządzenia elektronicznego MNEMOSLINE® 2020, które jest wyposażone w mikrokomputer z oprogramowaniem z takim systemem światła pulsacyjnego SLI, z którego może korzystać 99% populacji. 
W Polsce z MNEMOSLINE® korzysta coraz więcej osób ze świata nauki, sztuki i kultury. MNEMOSLINE® jest rekomendowane przez wybitną Polkę, 70-letnią prezes Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” i „Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych”, Krystynę Wechmann. 

Jak mówi profesor Francesco Ferro Milone – Niezależnie od rodzaju nowotworu stosowanie MNEMO-SLINE® jest zalecane i bezpieczne, ponieważ wykorzystuje naturalną ścieżkę na linii oko-mózg, zwiększając poziom melatoniny i białka BDNF. Z metody nie mogą korzystać jedynie osoby chore na epilepsję i z rakiem mózgu, który powoduje napady padaczkowe. 

 

JAK STOSOWAĆ KURACJE MNEMOSLINE® W GABINECIE?

Zabiegi z wykorzystaniem MNEMOSLINE® należy stosować regularnie. Już pierwsze 10 minut przynosi poprawę nastroju. Z kolei 10 minut dziennie wpływa na rehabilitację i ochronę pamięci.
Dlatego urządzenie wspiera wszelkie rehabilitacje, zabiegi beauty i anti-aging. Pozwala na szybkie uspokojenie umysłu i natychmiastową regenerację oraz poprawę nastroju lekarza, psychologa, terapeuty beauty oraz oczywiście jego klientów. Stan Alfa synchronizuje masę neuronalną, wzmacnia połączenia synaptyczne, uwalnia przeciążone pole energii i wprowadza w pasmo naturalnego stanu odporności organizmu. Metoda MNEMOSLINE® jest metodą medycyny światła i rodzajem medytacji światła. 

Klient korzysta z urządzenia w gabinecie przy zabiegach beauty, przed operacją, zabiegiem, np. przed i po zabiegu mikropigmentacji w celach relaksacyjnych i poprawy humoru. 
W celu osiągnięcia leczniczego efektu zabiegi należy stosować regularnie i długoterminowo i wtedy zalecany jest zakup urządzenia w gabinecie do domu i stosowanie kuracji 3 razy dziennie. Z Neurostymulatora Mózgu może korzystać cała rodzina. Średni koszt urządzenia dla całej rodziny to około 70 zł. miesięcznie w przeliczeniu na 3-letni okres permanentnego używania stymulatora przez wiele osób. Dostępność MNEMOSLINE® w gabinecie gwarantuje możliwość interakcji i obserwacji radości z efektów kuracji. 

EFEKTY KURACJI MNEMOSLINE®

Badania naukowe pokazują, jak wyglądają efekty działania przez pierwsze dni i kolejne miesiące od zastosowania. Następuje poprawa nastroju, koncentracji, jakości snu oraz poprawa funkcji pamięci.

  • Kuracja 2–3 miesiące, 10 minut dziennie.

Pierwsze lecznicze działanie osiągamy już po 2–3 miesiącach codziennej kuracji, stosowanej minimum raz dziennie po 10 minut. Już w tak krótkim czasie używania MNEMOSLINE®2020 można uzyskać zauważalne zmiany w postaci zrelaksowania i dobrego snu. Poprawia się samopoczucie i wraca dobry humor. 
Polecamy w okresie zimowym - działa antydepresyjnie. Przez cały rok - jako regeneracyjna przerwa w pracy lub regulacja cyklu dobowego, wpływa na złagodzenie efektów jet-lag.
10-minutowe sesje przeciwdziałają utracie pamięci, są doskonałym uzupełnieniem zabiegów beauty, wsparciem wszelkiego rodzaju rehabilitacji, wpływają na obniżenie poziomu stresu związanego z ważnymi wydarzeniami, np.
stresu przed operacją, rozwodem, wystąpieniem publicznym. 

  • Kuracja 3–6 miesięcy, 20 minut dziennie

Przy tym czasie kuracji zachodzi regularna synchronizacja masy neuronowej, która prowadzi do poprawy pamięci i innych funkcji poznawczych. Wzrasta poziom naszej percepcji, uwagi, poprawia się logiczne myślenie, posługiwanie się językiem i rozumienie go. Dzięki temu możemy cieszyć się większą zdolnością do wykorzystania wiedzy i umiejętności.
Polecamy przy nauce języków obcych i zdobywaniu wiedzy, adaptacji do zmian po traumatycznych przeżyciach. Ten rodzaj kuracji jest wsparciem przy leczeniu depresji i amnezji.

  • Kuracja powyżej 12 miesięcy, 20–30 minut dziennie.

Badania zespołu profesora Francesco Ferro Milone wskazują, że stosowanie długookresowe kuracji światłem SLI na stałe poprawia funkcje mózgu i funkcje poznawcze. Zatrzymane zostaje uwstecznienie funkcji pamięciowych, a po 12 miesiącach następuje stopniowa ich poprawa.
MNEMOSLINE® może efektywnie wpływać na zapobieganie problemom z pamięcią lub jej poprawę w przypadku chorób neurodegeneracyjnych. 
Neuro Stymulator Mózgu światłem SLI można stosować permanentnie. Metoda jest bezpieczna, potwierdzona przez zespół naukowców z wieloletnim doświadczeniem. Metoda jest oparta na technologii SLI, nie ma efektów ubocznych.

Polecamy przy konieczności tworzenia nowych ścieżek neuronalnych, np. wprowadzanie nowych pozytywnych zmian, nawyków w terapiach uzależnień, psychoterapiach itd.

Opatentowana metoda MNEMOSLINE® jest dostępna w Polsce od lutego 2020 roku i jest dedykowana dla lekarzy neurologów, psychiatrów, medycyny estetycznej, psychologów oraz terapeutów m.in. beauty. 

MNEMOSLINE® CHARITY – to miejsca powstające przy szpitalach, fundacjach, stowarzyszeniach, gdzie można bezpłatnie skorzystać z metody lub brać udział w projekcie. 

MNEMOSLINE® udowadnia, że możemy pozytywnie wpływać na nasz mózg i uczyć się całe życie! Poprzez stymulowanie fal mózgowych światłem SLI działamy na pamięć, łagodząc niekorzystne stany psychiczne oraz optymalizując nasze osiągnięcia i cele życiowe. MNEMOSLINE® jest nowym sposobem dbania o kondycję mózgu, od którego zależy funkcjonowanie naszego organizmu i jakość życia. 
– Joanna Kostrzewska.

 

Zapraszamy do współpracy i na szkolenia 

Webinar: 13.11.2020, godz. 8.00 i 20.00

Joanna Kostrzewska
CEO Plazanet REVITALASH® Polska
Plaza Medical – MNEMOSLINE®

Ig JoannaKostrzewska_revitalash
WhatsApp +48 691 399 627 

Oryginalne produkty na:
www.revitalash.pl
www.plazanet.pl
www.mnemosline.pl

Autoryzacja kliniki, gabinetu:
tel. 782 750 750,
tel. kom.: +61 82 742 50
info@plazamedical.pl
info@mnemosline.pl
biuro@revitalash.com.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ