Rodzinna Pasja tworzenia
Rodzinna Pasja tworzenia

Criss – sprzęt kosmetologiczny dla ambitnych zabiegowców, stworzony i serwisowany w Polsce przez konstruktorów, dla których w kosmetologii nie ma rzeczy niemożliwych. 

 

AYCOM CRISS – jesteśmy Polską rodzinną firmą, stworzoną w 1991 r. – producentem aparatów kosmetologicznych – elektronicznych oraz nowatorskich kosmetyków dla klientów gabinetów oraz klinik Beauty.

Nasza firma jest połączeniem pasji do konstrukcji urządzeń z innowacyjnym wyjściem naprzeciw potrzebom klientów z branży BEAUTY. Każde nasze urządzenie powstało zgodnie z myślą oraz potrzebą klienta, właściciela gabinetu kosmetologicznego, klienta gabinetu, kliniki. Wszystko, aby jak najefektywniej pomóc w walce z upływającym czasem.

Jak to jest posiadać męża inżyniera? 😊 Prowadzony w latach 90 tych gabinet kosmetyczny współwłaścicielki firmy Criss, był wstępem do produkcji pierwszego aparatu firmy. Został on stworzony, zgodnie z potrzebą klientek, które szukały skutecznego rozwiązania. Czego potrzebujecie? Zapytał Wiesław, odwiedzając firmę swojej żony, pewnego wiosennego wieczoru. Dobrego urządzenia do oxybrazji! Zbuduję Wam takie 😊 Powiedział i zrobił. 
Inżynier, konstruktor, z głową zawsze pełną innowacyjnych pomysłów, myślący kreatywnie, twardo technicznie, a jednocześnie miękko zgodnie z potrzebami rynku. 

Tak rozpoczęła się historia firmy Criss, w której każdy członek rodziny ma swoje miejsce i czuje się dobrze w swojej skórze. 

Wiesław – tworzy, cały czas szukając nowych wyzwań, zapotrzebowania klientów, które zostanie sumiennie zrealizowane. 
Krystyna – zarządza sprzedażą, dopieszczając każdy element związany z obsługą klienta, bardzo mocno zwracając uwagę na prezentację sprzętu, szkolenia, a wszystko to z sercem na dłoni i niesamowitą empatią. 
Agnieszka – kosmetolog, koordynatorka instruktorek z bardzo praktycznym doświadczeniem, dla której rezultaty zabiegów są oczkiem w głowie. 
Krystian – dla, którego każda nawet najmniejsza część wyprodukowanego przez firmę sprzętu, ma być perfekcyjna a serwis u klienta bezbłędny. 

Czy w rodzinie jest metoda? Wygląda na to, że tak! Obecnie 40 pracowników w nowym centrum szkoleniowo produkcyjnym w Sulejówku, Gabinety Partnerskie promujące sprzęt w całej Polsce, dystrybucja w wielkiej Brytanii i referencje u setek zadowolonych klientów. 

Chcesz wiedzieć więcej o Criss? Zerknij na www.criss.pl

 

Od zespołu 

Priorytetem dla nas jest niezawodność i skuteczność naszych urządzeń. To rezultaty zabiegów są najważniejsze dla naszych klientów, więc w naszej pracy kierujemy się prostą zasadą ,,Zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają’’ Zespół Criss 

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ