Kleresca - łagodna skuteczność
Kleresca - łagodna skuteczność

Nasz produkt staje naprzeciw agresywnym metodom leczenia trądziku i jest w 100% bezpieczna dla pacjenta. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, nie wpływa negatywnie na organizm i nie ma skutków ubocznych.

 

Dlaczego stawiamy na innowacyjność? Ponieważ zespół PCZK lubi wyzwania, a innowacyjność zdecydowanie nim jest. Stale się rozwijamy, gonimy za trendami i poszukujemy jeszcze większych nowości, aby nasi klienci byli zadowoleni. Nowatorstwo to ogrom ciężkiej pracy, samozaparcia i wiary, co zdecydowanie opisuje nasz zespół i cel poszukiwania innowacyjności na całym świecie.

Udział w konkursie Innowacje LNE to dla nas ogromne wyróżnienie, za które jesteśmy wdzięczni. Bycie laureatem pozwala nam rozwijać się, docierać do docelowej grupy klientów, a przede wszystkim jest kolejnym sukcesem firmy. Dlatego z chęcią będziemy brać udział w kolejnych edycjach!

Kluczowym elementem przedstawiającym nasz produkt – Kleresce jest fakt, że staje on naprzeciw agresywnym metodom leczenia trądziku m.in. farmakologia, laseroterapia, ponieważ jest w 100% bezpieczna dla pacjenta. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, nie wpływa negatywnie na organizm i nie posiada skutków ubocznych.

 

www.pczk.com.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ