Dot UMS Sculptor
Dot UMS Sculptor

Dzięki fali elektro-magnetycznej pozwala na 100% supramaksymalną pracę mięśni. Podczas standardowego ćwiczenia brzuszków lub przysiadów angażujemy 50% mięśni od 3 do 5 sekund a to urządzenie aktywuje 100% mięśnia 20 000 razy w ciągu 30 minut! 

 

Na rynku jest ogromny wybór urządzeń kosmetycznych, dlatego warto poświęcać czas na szukanie i wdrożenie rozwiązań innowacyjnych. Technologii sprawdzonych, które przyniosą przede wszystkim zadowolenie klientów z zabiegu a także szybki zwrot z inwestycji gabinetowi kosmetycznemu, spa czy medycyny estetycznej. Jeśli praca na tym urządzeniu daje efekt w postaci widocznej poprawy jędrności skóry, struktury mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej – osoby poddane zabiegowi będą powracać i zarekomendują salony naszych klientów innym.

Zależy nam, aby klienci otrzymali produkt wysokiej jakości oferujący najnowsze technologie w przystępnej cenie. Idealny do zabiegów wyszczuplających i budowy mięśni okolic brzucha, pośladków, ud, łydek i rąk.

Wyróżnienie w plebiscycie LNE to potwierdzenie, że warto oferować technologie przetestowane, skuteczne i co najważniejsze – innowacyjne. 
Naszym celem jest przede wszystkim ciąg��e doskonalenie urządzenia. Druga generacja aparatury do elektromagnetycznej stymulacji mięśni to nowe, ergonomiczne rękojeści pracujące z częstotliwością do 150Hz, możliwość zamówienia urządzenia w konfiguracji z 2 lub 4 głowicami i oprogramowaniem w języku polskim. To daje niesamowity komfort pracy.

W roku 2021 przygotujemy kilka nowości i mamy nadzieję zgłoszenia ich do kolejnej edycji plebiscytu Innowacje LNE. 

 

www.dotglobal.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ