Aquametiq hydra prime M’onduniq
Aquametiq hydra prime M’onduniq

Aby być konkurencyjnym trzeba być innowacyjnym. Znamy wartość tytułu Innowacji LNE i bardzo go cenimy, a idea innowacyjności przyświeca działaniom naszej marki od samego początku.

 

Zawsze powtarzamy naszym klientom, że aby być konkurencyjnym na rynku, trzeba być także innowacyjnym. Dużo większą satysfakcję daje kreowanie nowych rozwiązań, niż odwzorowywania czegoś, co już jest dostępne. Nasze projekty staramy się „szyć” na potrzeby naszych klientów, a żeby urządzenie było optymalne dla ich potrzeb, musi być stworzone na nowo. Zależy nam również, aby nasi klienci czuli, że dostają produkt najwyższej jakości, ponieważ na taki zasługują.

Wyróżnienie w Innowacjach LNE to symbol dobrze wykonanej pracy i swoiste potwierdzenie, że nasze założenia projektowe spotkały się z dobrym przyjęciem, a urządzenie oferuje klientom to, na co nam i im zależało. Potwierdza ono jakość i skuteczność produktu Aquametiq hydra prime oraz zaufanie, jakimi obdarzyli nas klienci, którzy zdecydowali się go kupić.

Jadeitowe oczyszczanie wodorowo-kwasowe już od premiery cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i spotkało z bardzo dobrym przyjęciem przez profesjonalistów. W naszym urządzeniu, prócz innowacyjności, postawiliśmy również na uniwersalność oraz skuteczność oferowanego zabiegu. Dla osiągniecia powyższych celów zastosowaliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań, np. głowicę jadeitową, której nie stosował nikt na naszym linku, a wykorzystanie znanej od wieków siły tego kamienia daje osobie wykonującej zabieg ogromne możliwości. Wyposażenie urządzenia w osiem głowic zapewnia profesjonalistom dużą swobodę i daje wiele możliwości. 

Na przykład komponowanie własnych procedur zabiegowych lub stworzenie specjalnej linii preparatów do urządzenia, które można łączyć z koktajlami, ampułkami i kwasami, sprawiających, że uniwersalny zabieg staje się spersonalizowany do potrzeb indywidualnego klienta.

Na rok dwa tysiące dwudziesty pierwszy przygotowaliśmy kolejne nowości, które za kilka dni ujrzą światło dzienne. Na pewno, co najmniej jedno z naszych nowych urządzeń zgłosimy do kolejnej edycji konkursu. Mamy nadzieje, że podtrzyma ono naszą zwycięską passę i 2021 roku będziemy mogli cieszyć się z kolejnego wyróżnienia. Znamy wartość tytułu Innowacji LNE i bardzo go cenimy, a idea innowacyjności przyświeca działaniom naszej marki od samego początku.

 

www.monduniq.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ