LNE listopad/grudzień 2019
LNE listopad/grudzień 2019

Bo to niemal 250 stron profesjonalnej wiedzy na najwyższym poziomie!

1. Temat numeru: Skóra wrażliwa
Coraz więcej klientów gabinetów określa swoją skórę jako wrażliwą lub nadwrażliwą. Jak pielęgnować taką „skórę podwyższonego ryzyka”? Które zabiegi pomogą, a z których należy zrezygnować? O profesjonalnej pielęgnacji i swoich doświadczeniach piszą dla nas branżowi eksperci.

2. Mezoterapia – topowy zabieg
Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych! Piszemy o jej działaniu i efektach, technikach stosowanych w zabiegu oraz o skutecznych substancjach aktywnych. Artykuł uzupełniamy zestawianiem koktajli do mezoterapii.

3. Szczerze? Oczywiście!
O rzeczywistych efektach zabiegów estetycznych, chwytach marketingowych oraz o możliwościach współczesnej medycyny regeneracyjnej rozmawiamy z lekarzami, którzy nie boją się trudnych tematów. Przeczytajcie koniecznie „Szczere rozmowy LNE z ekspertami medical beauty”!

4. Nanomateriały po lupą
Liczba produktów z nanocząsteczkami w składzie rośnie z roku na rok. Dziś na temat tych budzących wcześniej kontrowersje cząsteczek wiemy coraz więcej. Czy nadal budzą obawy? Jak działają? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w nowym numerze.

5. Magia prezentów
Sezon świąteczny w gabinetach należy dokładnie zaplanować i to ze sporym wyprzedzeniem. Nasz ekspert doradza, czym zaskoczyć klientki i jak wykorzystać gorącą końcówkę roku tak, by odnieść sukces i wyprzedzić konkurencję.

6. Ajurweda w nowoczesnym wydaniu
Czy w nowoczesnym gabinecie jest miejsce na zabiegi inspirowane starożytną filozofią? Oczywiście! Przekonajcie się dlaczego warto zainteresować się ajurwedą i co, dzięki tego rodzaju zabiegom, mogą zyskać Wasi klienci.

7. Zielony gabinet
Dziś ekologia to nie moda – to nasz obowiązek. W LNE przeczytacie, jak wprowadzić „zielone” rozwiązania do gabinetów oraz prześledzicie zmiany, jakie zachodziły w biokosmetyce w ostatniej dekadzie. Zapewniamy 100% ekoinspiracji!

Ps. Jeśli jeszcze nie masz na swoim telefonie Aplikacji LNE, szybko to zmień! Zapewni Ci nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale też będzie przydatna podczas 40. Kongresu i Targów LNE. https://lne.pl/aplikacja

 
Zainteresowały Cię tematy, o których piszemy? Nie ryzykuj, że któreś z wydań LNE nie trafi do Twoich rąk – zamów prenumeratę i ciesz się profesjonalną wiedzą w najlepszej cenie. https://lne.pl/prenumerata

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ