10 powodów dla których warto mieć LNE!
10 powodów dla których warto mieć LNE!

W najświeższym, jesiennym i ostatnim w 2020 roku wydaniu magazynu LNE mamy dla Was szczególnie dużo praktycznej wiedzy. Specjaliści – lekarze, kosmetolodzy, kosmetyczki, praktycy i teoretycy, znakomici eksperci – specjalnie dla LNE przygotowali cały arsenał autorskich procedur zabiegowych.

 

Wy pytacie, my sprawdzamy. Ten numer powstał w oparciu o Wasze potrzeby. Piszcie do nas, kolejne wydania również przygotujemy zgodnie z tym, o co pytacie. Jak zawsze, znajdziecie u nas rzetelne informacje na temat sprzętu i najbardziej aktualne trendy w branży beauty.

 

Tym razem – BESTSELLER!

 

A jest nim… TEMAT NUMERU: Trądzik różowaty.

Terapie łączone, autorskie procedury zabiegowe i tajniki walki z trudnym przeciwnikiem – rosacea. Opisujemy przyczyny powstawania zmian, najnowsze wytyczne światowych ekspertów, nowoczesne sposoby na leczenie rumienia, tajniki sygnalizacji międzykomórkowej oraz prezentujemy zestawienie topowch zabiegów wykorzystywanych w leczeniu trądziku różowatego.

Wiemy, że bardzo lubicie nasz RAPORT LNE. Co numer dostarczamy Wam solidną porcję wiedzy, niezbędnej do prowadzenia nawet najmniejszego gabinetu kosmetycznego. Kolejna odsłona raportu dotyczy ubezpieczeń w przypadku roszczeń klientów po nieudanych zabiegach.

Nawet doświadczony specjalista może popełnić błąd, nawet poprawnie wykonany standardowy zabieg – wywołać niepożądane skutki. A co z nieuzasadnionymi reklamacjami? Jak postępować w trudnych przypadkach? Dlaczego zawsze należy przeprowadzić staranny wywiad z klientem i czemu służą regulaminy procedur zabiegowych?

Temat jest bardzo ważny i tak obszerny, że podzieliliśmy go na dwie części. Kolejne zagadnienia poznacie w następnym wydaniu LNE.

 

Ponadto:

 

Wasza ulubiona RUBRYKA: Urodowy pesel

A w niej – następna dekada klientek pod lupą. Przygotowaliśmy kompleksowy program zabiegowy, pielęgnacyjny i komunikacyjny dla czterdziestolatek. Generacja X wytrwale walczy o jędrną skórę, promienny wygląd i gładkie ciało. 

To lojalne, często zamożne klientki, nie ufające reklamom, nie znoszące obietnic bez pokrycia, które potrafią docenić luksus i okazaną troskę. Warto je pozyskać na dłużej, wtedy będą częstymi gośćmi.

 

Co jeszcze?

 

Cel: jędrność

Troje specjalistów – znakomity lekarz, doświadczona kosmetolog i specjalistka tradycyjnej wschodniej medycyny holistycznej prezentują uzupełniające się działania, tworząc kompleksowy program kuracji poprawiających napięcie skóry całego ciała.  Problematyczne obszary – okolice kolan, uda i ramiona, wymagają specyficznych metod działania, systematyczności i indywidualnego podejścia do klientki. 
Efekty mogą być spektakularne.

Zabieramy Was też w inspirujący Spacer w przyszłość, która nie zaczyna się dziś. Ona zaczęła się wczoraj. Telekosmetologia, wzorem swej siostry telemedycyny, jest nie tylko modnym wynalazkiem, lecz w czasach pandemii okazała się niezbędnym narzędziem w pielęgnacji przed- i pozabiegowej. Nie pozwól, by ten pociąg odjechał bez Ciebie. Wystarczy notes i telefon, uważność i planowanie. 

 

Całuję Twoją dłoń, madame

Skóra dłoni zdradzi wiek, mimo zadbanej twarzy i szyi, dlatego procedury pielęgnacyjne na dłonie, które ujędrniają je, rozjaśniają i wygładzają, są niezbędne w menu zabiegowym każdego gabinetu. Od prostych, sprawdzonych metod po możliwości lasera. Zaproś swoje klientki na przedświąteczne zabiegi na dłonie, będą wracać regularnie.

 

Tlen poproszę!

Dla kosmetologów i kosmetyczek kluczowe jest zrozumienie procesów zachodzących wewnątrz komórek, bo są one codziennie narażone na stres spowodowany brakiem składników odżywczych, szokiem temperaturowym, uszkodzeniami DNA i niedotlenieniem. Co podać? W ofercie LNE mamy: infuzję tlenową, oksybrazję, bar i bańkę tlenową oraz kosmetyki z aktywną formą O2.  
Oto menu zabiegowe pełne życiodajnego pierwiastka.

 

5 sposobów na udaną sprzedaż

Czy wiesz, że gabinet kosmetyczny jest najlepszym miejscem na skuteczną sprzedaż kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji domowej? Są one przedłużeniem efektu działania zabiegu, niezbędnym elementem w programie beauty. 

Aby klientka nie szukała potrzebnych jej specyfików gdzie indziej, ustaw przy recepcji gablotę, a w niej wszystko, co uzupełnia menu zabiegowe. 

Poznaj pięć sekretów udanej ich sprzedaży i powiększ swoje zyski nawet o 30%. 

 

Laminacja brwi

Oprawa oczu jest teraz na topie wśród najchętniej wybieranych zabiegów stylizacyjnych. Przełomem okazały się zwłaszcza usługi stylizacji brwi. Trend #instabrows zdominował polską branżę beauty, rozszerzając ten segment o kilka nowych zabiegów. Poznaj tajniki i technikę laminacji od kulis.

 

Kosmetologia w praktyce

Eksperci z wiodących marek jak zwykle prezentują swoje produkty. Czy dobrze znasz akcesoria i preparaty – Twoje narzędzia pracy? Planujesz zakup nowego sprzętu? – tu znajdziesz inspiracje. Nie masz planów zakupowych? – nie szkodzi, warto trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, co w trawie piszczy.

 

Teraz możesz mieć dostęp do LNE tak, jak lubisz. Sprawdź nową ofertę prenumeraty!

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ