Trzy formy retinoidów
Trzy formy retinoidów

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy prace nad recepturą z estrem kwasu retinowego, najnowszej generacji retinoidem o doskonałych właściwościach anti-aging. Dzięki temu połączeniu produkt umożliwia silną odnowę komórkową skóry. 

 

W naszym DNA leży rozwój i innowacyjność. Wciąż szukamy nowatorskich rozwiązań, ale najbardziej zależy nam na ich skuteczności działania. Nie koloryzujemy, testujemy, badamy, sprawdzamy i wprowadzamy na rynek najciekawsze i najskuteczniejsze połączenia składników aktywnych. Wszystko po to, aby zaskakiwać klientów jakością znacznie przewyższającą konkurencyjne ceny!  

Udział w konkursie Innowacje LNE to często premiera nowości na rynku, prestiż oraz rywalizacja o uznawane tytuły z najlepszymi markami na polskim rynku. Wyróżnienie jest dla nas czymś ważnym, czujemy się docenieni, zauważalni, chwalimy się tą informacją gdzie tylko możemy.

Jesteśmy dumni, że mimo dużej konkurencji nasz produkt przykuł uwagę jurorów. 

Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że udało nam się połączyć 3 bardzo skuteczne składniki aktywne - trzy formy retinoidów (estru kwasu retinowego, czystego retinolu i palmitynianu retinylu). 

Udział w Innowacji LNE to prestiż i chęć wygranej, dlatego jak najbardziej zgłosimy się do kolejnej edycji.

 

www.bandi.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ