Nowy duet
Nowy duet

Submikronowa metoda kapsułkowania składników aktywnych zapewnia poczucie nawilżenia i komfortu na skórze.

 

Laboratoria Derm Acte wprowadziły innowacyjną technologię, jakiej jeszcze nie było na rynku. Podwójna wektoryzacja emulsji [SME] przynosi spektakularne efekty a o to nam najbardziej chodzi – zadowolenie klientów. Ta submikronowa metoda kapsułkowania składników aktywnych zapewnia poczucie nawilżenia i komfortu na skórze. Gwarantuje optymalną penetrację składników aktywnych w głąb skóry tym samym skuteczność diametralnie wzrasta.

Innowacyjność jest wpisana w DNA marki Derm Acte, dlatego udział w konkursie LNE jest dla nas bardzo ważny, ponieważ wyróżniane są w nim właśnie tego rodzaju produkty. Przyznana nagroda wpisuje się więc w strategię komunikacyjną i podkreśla naszą misję na rynku beauty. Jesteśmy dumni z naszego nowego duetu – Peptydowe serum i odmładzający krem w których znajdują się składniki aktywne wprowadzane poprzez wektoryzację emulsji [SME]. Podanie składników aktywnych w ten sposób jest jeszcze bardziej skuteczne niż składniki aktywne zamknięte liposomalnie. Stosując te produkty w codziennej pielęgnacji możemy zauważyć zmiany na skórze w postaci redukcji zmarszczek, poprawy gęstości i jędrności skóry. 

Na pewno weźmiemy jeszcze nie raz udział w konkursie Innowacje Lne, ponieważ uważamy, że magazyn LNE to najbardziej merytoryczne pismo dla profesjonalistów.

 

www.academie.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ