MEI: Migliori Erbe Italiane, najlepsze włoskie zioła
MEI: Migliori Erbe Italiane, najlepsze włoskie zioła

Specjalnością marki MEI są wyłącznie naturalne produkty wytwarzane we Włoszech od 1988 roku, które służą pięknu skóry i ciała oraz doskonałemu samopoczuciu. Znakomitość „Made in Italy” oparta jest na sile życiowej dzikich roślin oraz wykorzystywaniu jadalnych olejków eterycznych.

 

W 1988 roku Adriana Titton spełniła swoje marzenie: założyła markę MEI – Migliori Erbe Italiane, która stała się najlepszą włoską firmą zielarską. Od tamtego czasu, każdego dnia marka realizuje swoje zobowiązanie, czyli wierność temu ideałowi. Marzenie, które stało się rzeczywistością, w drugim pokoleniu kontynuowane jest przez Roberto Paladina. Pod kierownictwem syna założycielki, firma odniosła spektakularny sukces we Włoszech, a obecnie podbija międzynarodowe rynki.

 

Scientific Wellbeing

Filozofia MEI opiera się na wykorzystywaniu najczystszych, jadalnych olejków eterycznych, działających w idealnej synergii z fitokosmetykami i wykonywanymi na ich bazie masażami. To te same olejki eteryczne, których szefowie kurortów używają w kuchni do przyrządzenia swoich wyjątkowych specjałów, czy też w naparach i herbatach ziołowych, oferowanych jako ostatni element wyśmienitych rytuałów pielęgnacyjnych. Dzięki badaniom prowadzonym we współpracy Uniwersytetem w Padwie powstał nowy koncept „Scientific Wellbeing”, którego wyjątkowości można doświadczyć w rytuałach na ciało MEI SPA oraz w profesjonalnych zabiegach na twarz MEI BEAUTY.

 

Holistyczne podejście

Podstawę wszystkich produktów marki stanowią roślinne składniki aktywne, wolne od alkoholu, tłuszczów zwierzęcych i alergenów. Źródłem zapachów, zamkniętych w preparatach MEI wyłącznie zawarte w nich olejki eteryczne. Holistyczny koncept MEI wellbeing postrzega człowieka przez pryzmat jedności ciała i umysłu, dlatego łączy zewnętrzną pielęgnację skóry odpowiednimi preparatami i zabiegami z troską o kondycję całego organizmu, którą zapewniają przyjmowane od wewnątrz naturalne ziołowe suplementy. W obu przypadkach, aby uzyskać natychmiastowe i widoczne rezultaty, wykorzystuje się te same cenne składniki aktywne.

 

MEI – Najbardziej naturalny wybór

 

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MARKI MEI NA RYNKU POLSKIM:

BEAUTY TRADE 

www.beautytrade.pl

Instagram: mei.polska

Facebook: MEI Polska

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ