SUMMER LOOK
SUMMER LOOK

Wakacyjny makijaż z mocnym akcentem

 

Eksperymentując z kolorem i teksturą możemy stworzyć niezobowiązujący i nieco nonszalancki makijaż, który będzie przykuwał uwagę w letni dzień.

W blasku letniego słońca niestandardowy makijaż zapewnia wakacyjny i nieco szalony nastrój. Wprowadzając do niego minimalistyczny, ale wyrafinowany akcent kolorystyczny można dodać mu elegancji. Kluczem do sukcesu będzie zastosowanie nawilżającej bazy z filtrem przeciwsłonecznym, która utrzyma wakacyjny makijaż na swoim miejscu nawet w upalne dni. Dobra pielęgnacja i nawodnienie sprawią natomiast, że cera będzie zachwycać jędrnością i blaskiem.

 

 

Podziwiasz prace Marcina Szczepaniaka i chciałabyś nauczyć się profesjonalnego makijażu pod jego okiem? Przeczytaj o Face Art. Make Up School!

 

LNE: Opowiedz nam więcej o swojej szkole makijażu Face Art.

Marcin Szczepaniak: Po wielu latach współpracy z różnymi placówkami edukacyjnymi postanowiłem stworzyć własną Szkołę Makijażu sygnowaną marką FACE ART. Program szkoły, oparty na moim osiemnastoletnim doświadczeniu w branży makijażowej, jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku modowego i reklamowego.

 

Tworząc Face Art postawiłeś na najlepszych ekspertów i profesjonalne marki…

Do współpracy zaprosiłem specjalistów, z którymi wspólnie stawiamy na nowoczesność i perfekcjonizm. Sami jesteśmy czynnymi makijażystami, od lat realizującymi się na planach filmowych, reklamowych, pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Dlatego oprócz efektywnej nauki nowoczesnych technik makijażowych pomagamy naszym studentom zbudować portfolio, obudzić w nich kreatywność i przygotować do pracy z wymagającym klientem.

Nasza pracownia wyposażona jest w kosmetyki wiodących marek profesjonalnych takich jak Make Up For Ever, MAC, Kryolan, NYX czy Smashbox. Współpracujemy również z marką kosmetyków mineralnych Ecolore, oraz pielęgnacyjnych Bioderma, Be ESTHETIC.

 

Jak wspieracie swoich uczniów?

Każdy miesiąc nauki (w systemie dziennym) kończy profesjonalna sesja zdjęciowa, z której nasi studenci otrzymują wyretuszowane zdjęcie do portfolio. W ciągu całego roku szkolnego pomagamy naszym studentom zbudować podstawowy kufer makijażysty, tak, aby kończąc szkołę, byli wyposażeni w najważniejsze kosmetyki i preparaty ułatwiające im start. Dlatego nasi absolwenci to doskonale przygotowani specjaliści gotowi do pracy w branży makijażowej.

 

Potwierdzamy w 100% - Marianna Kubis, studentka szkoły Face Art, podczas nagrań Kongresu i Targów LNE online niezwykle profesjonalnie zadbała o makijaż naszych ekspertów, dzięki czemu czuli się świetnie przed kamerą! Dziękujemy!

 

 

Make up: Marcin Szczepaniak, Foto: Karo Harz, Modelka: Sabina Jakubowicz - Agencja Matka Xmanagement

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ