Idealny owal twarzy
Idealny owal twarzy

Geny, wahania masy ciała, zła dieta, stres – te wszystkie czynniki wpływają na wygląd naszej twarzy. Z upływem czasu skóra traci jędrność, a nasze policzki robią się obwisłe – jest to nieuniknione. Jak można z tym walczyć i opóźnić działanie grawitacji? Mamy na to sposób!

ARKANA

Zadaniem nowej linii Eye Complex Care od firmy Arkana  jest kompleksowa pielęgnacja na wszystkich poziomach skóry wokół oczu. Arkana wykorzystuje synergię 10-ciu precyzyjnie dobranych substancji aktywnych oraz ich hybrydowe połączenie w pielęgnacji domowej i gabinetowej. Linia odpowiada na 6 głównych problemów związanych z okolicą oka: zmarszczki wokół oczu, opadająca powieka, utrata elastyczności, pogłębiona „dolina łez”, cienie i zasinienia pod oczami, skłonność do obrzęków i worków. Globalne podejście do problemów zapewnia dobór rewolucyjnych składników i nowe programy zabiegowe o szerokim i nowatorskim spektrum działania.


URGO AESTHETICS

Mesoestetic Global Eyecon to zaawansowany zabieg niwelujący oznaki starzenia skóry okolic oczu, takie jak „kurze łapki”, zmarszczki, cienie i worki pod oczami, a także opadająca górna powieka od firmy Urgo Aesthetics. Koncepcja zabiegu oparta jest o wielokierunkowe działanie łączące w sobie wysoką skuteczność składników aktywnych z zaawansowanymi technikami zabiegowymi. Jest to profesjonalny, intuicyjny zestaw  „ready-to-use” przeznaczony dla 2 pacjentów do wykonania 6 naprzemiennych zabiegów z użyciem pilingu oraz mezoterapii mikroigłowej. 


FARMONA

FAR-X od FARMONA PROFESSIONAL to wyjątkowy produkt mocno liftingujący dla profesjonalnych gabinetów jak i do odsprzedaży domowej.  Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, szczególnie starzejącej się z licznymi zmarszczkami. Zawarty w preparacie nowej generacji neuropeptyd 3D LIFT to doskonała alternatywa dla toksyny botulinowej. Dodatkowo wzbogacony skład kwasem hialuronowym doskonale nawilża skórę a kwas fitowy wyrównuje jej koloryt. 

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ