HYDRO REVITAL
HYDRO REVITAL

Wiosną nasza skóra potrzebuje szczególnej troski i pielęgnacji. Po zimie jest osłabiona, odwodniona, przesuszona oraz pozbawiona blasku. Idealnym rozwiązaniem, które pomoże poprawić jej kondycję, jest nowy zabieg Environ. 

 

HYDRO REVITAL spowalnia procesy starzenia, jednocześnie głęboko nawilża i odżywia skórę. Stymuluje jej możliwości regeneracyjne, a tym samym rewitalizuje i odmładza. 

 

Niezrównana skuteczność

Wieloetapowy protokół zabiegowy oparty jest na synergistycznym działaniu 10-proc. kwasu mlekowego z inteligentną kombinacją peptydów nowej generacji, witamin oraz przeciwutleniaczy aktywnie wpływających na wielopoziomową odnowę skóry, pobudzających naturalne procesy fizjologiczne i zapewniających wyraźnie zdrowszy oraz młodszy wygląd. 

Wykorzystanie w terapii unikatowego urządzenia japońskiej technologii IONZYME DF pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w zakresie przenikania i uwalniania składników aktywnych bezpośrednio do żywych komórek w naskórku. Jonoforeza umożliwia wprowadzenie substancji poprzez błony biologiczne prosto do wnętrza komórki, podwyższając absorpcję o 400%. Sonoforeza powoduje powstawanie pęcherzyków otwierających mikrokanaliki i zwiększa przestrzeń międzykomórkową, dzięki czemu składowe kosmeceutyków wnikają głębiej. Połączenie obu technologii o niezwykle skutecznych parametrach zapewnia wchłanianie intensywniejsze aż o 4000%! 

 

Gwarantowany efekt

Procedura wzbogacona jest o masaż, który poprawia przepływ krwi i limfy, co wpływa też na absorpcję substancji aktywnych przez skórę. Przewagą kuracji HYDRO REVITAL nad podobnymi zabiegami dostępnymi na rynku jest jej zdolność do odbudowy i naprawy tkanek, a także do wzmocnienia prawidłowego funkcjonowania komórek skóry w sposób nieinwazyjny. Kompleksowa terapia rewitalizująca obejmuje także profesjonalną pielęgnację domową, w której stosuje się kosmeceutyki zawierające witaminy A, C i E  w zróżnicowanych stężeniach oraz kompleksy peptydowe i bezcenne antyoksydanty. 

Warto podkreślić, iż wszystkie produkty Environ to preparaty o przebadanych naukowo właściwościach terapeutycznych, a to oznacza, że zapewniają bezpieczeństwo zabiegu oraz pozwalają osiągnąć obiecywane, spektakularne efekty terapeutyczne. 

 

Natalia Woś

Szkoleniowiec marki Environ Skin Care

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ