Viora V10
Viora V10. Platforma Zastrzeżonych Multitechnologii

Oto urządzenie, które cechuje przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania oraz wysoka skuteczność. Jedyna taka platforma do przeprowadzania zabiegów zarówno na twarz jak i ciało.

 

Głównymi powodami wdrażania innowacyjnych urządzeń przez Venus Beauty jest poprawa ich jakości, zwiększanie efektywności zabiegów oraz wprowadzenie nowych technologii. Viora to izraelsko-amerykańska marka będąca prekursorem nowoczesnych rozwiązań w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej. Utrzymuje się w czołówce wśród najlepszych i najbardziej skutecznych urządzeń o wysokiej jakości, zaawansowanej technologii oraz niezwykłej skuteczności. Swoje zastosowanie znajdują w zabiegach przeciwstarzeniowych, modelujących sylwetkę, redukujących; cellulit, trądzik, rozstępy, usuwających owłosienie czy rewitalizujących i rozjaśniających skórę.

Zaletami platformy V10 jest m.in.: zaawansowana technologia, skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi, wiele zastosowań pojedynczej głowicy oraz wewnątrz jednego systemu. Szeroki zakres protokołów zabiegowych i możliwości zastosowań, kompleksowe rozwiązania dla twarzy i ciała powodują, że urządzenie to jest idealne do napinania i liftingu skóry, redukcji rozstępów i blizn potrądzikowych, konturowania oraz resurfacingu. Daje widoczny efekt zmniejszenia obwodów i cellulitu na obszarze poddanym zabiegowi.

Udział w konkursie Innowacje LNE pozwala Venus Beauty z dumą prezentować urządzenia. Dzięki tej formie uczestnicy mogą zapoznać się z naszymi nowoczesnymi technologicznymi osiągnięciami a samo wyróżnienie w konkursie pomaga nam w komunikacji marketingowej.

Ponieważ w każdym kolejnym roku chcemy wyznaczać nowe kierunki rozwoju gabinetów, bierzemy poważnie pod uwagę udział w kolejnych edycjach konkursu LNE.

 

www.venus-beauty.com.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ