Nowy sposób dbania o mózg
Nowy sposób dbania o mózg

Innowacyjność MNEMOSLINE® polega na tym, że jest to nowy sposób dbania o kondycję mózgu, który pozytywnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. 

 

Po pierwsze nasz produkt opowiada na zapotrzebowanie na rehabilitację i przywrócenie naszych mózgów do stanu równowagi, zwłaszcza w dobie stresu epoki cyfrowej i pandemii. Jest to innowacyjny sposób, potwierdzony wieloletnimi badaniami w Instytucie Alzhaimera przez profesora neurologa chirurga Francesco Ferro Milone. 

Po drugie MNEMOSLINE® jest opatentowanym urządzeniem, które generując impulsy ledowe, wprowadza mózg w stan alfa. Ten elektroniczny mikrokomputer w formie okularów, stymuluje do odbudowy sieć neuronów i ich połączenia synaptyczne za pomocą pulsacyjnego światła SLI - Stimolazione Luminoza Intermittente, na linii oko-mózg. Wykorzystuje ważny aspekt stymulacji wizualnej w pracy mózgu, co jest istotne w syntezie białka BDNF, niezbędnego dla wzrostu i różnicowania neuronów oraz synaps. Uzyskujemy wzrost poziomu białka BDNF oraz poziomu melatoniny. 

Po trzecie, badania naukowe zawarte w 110 publikacjach naukowych i 890 cytatach, potwierdzają pozytywne działanie metody MNEMOSLINE® na rehabilitację i ochronę pamięci, stres, depresję, bezsenność oraz poprawę humoru. Wpływa ona korzystnie na dobrostan całego organizmu (ponieważ stan alfa jest naturalnym stanem regeneracji),  chroni i wzmacnia pamięć, jest pomocna jako wsparcie w leczeniu depresji, podczas terapii i zabiegów.

Gdyby wymienić trzy cechy naszego zgłoszonego do Innowacji LNE produktu, z których jesteśmy szczególnie dumni, byłaby to skuteczność, prostota i wygoda. Urządzenie jest łatwe w zastosowaniu a komfortowa forma okularów pozwala na codzienne użytkowanie.  

Udział w konkursie Innowacje LNE jest dla nas nobilitacją i cieszymy się ogromnie z tej prestiżowej nagrody. Wspiera ona nasze działania i pokazuje, że wysiłek i zaangażowanie są nagradzane. Od lat bierzemy udział w konkursie i zdobyte nagrody LNE zarówno dla marki RevitaLash® jaki i MNEMOSLINE® są dla nas bardzo ważne. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje. 

 

www.mnemosline.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ