Wieczór z francuską marką Maria Galland Paris
Wieczór z francuską marką Maria Galland

W warszawskim Teatrze Sabat odbył się wyjątkowy wieczór z francuską marką kosmetyków profesjonalnych Maria Galland Paris. Wśród zaproszonych gości znaleźli się klienci marki, dziennikarze pism beauty, a gościem specjalnym była znana polska aktorka, Małgorzata Pieczyńska.

 

Na scenie teatru Sabat Izabela Michalska-Durak, marketing manager powitała zgromadzonych gości i oficjalnie rozpoczęła event marki zatatuowany Paryskie Sekrety Piękna.

Marka Maria Galland Paris narodziła się we Francji w marcu 1962 roku, w tym roku obchodzi więc swoje 60. urodziny. Kosmetyki Maria Galland pokochały najpierw paryżanki, a potem cały świat. Kosmetyki marki można kupić w 8. tysiącach gabinetów kosmetycznych i spa na całym świecie.

Podczas wydarzenia historię marki oraz ideały, jakimi się kieruje, przedstawiła dyrektor generalna filii eksportowej z Francji, Grażyna Dos Santos. "Maria Galland Paris jest ekspertem w dziedzinie anti age czyli produktach zapobiegających starzeniu się skóry. Mamy bogatą ofertę, około 180 produktów do twarzy oraz 30 do ciała, a także produkty do makijażu. Możemy odpowiedzieć na różnego typu problemy związana ze skórą. Wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości. Dużo inwestujemy w aktywne i wyrafinowane składniki oraz badania. Zależy nam na jakości. Cieszy nas, że klientki, które odkryją produkt, chcą mieć go na stałe w swoich łazienkach" - powiedziała Grażyna Dos Santos.

 

 

Katarzyna Olszewska - główny szkoleniowiec marki oraz dyrektor działu kosmetyki profesjonalnej Sonia Skalec przedstawiły nowości Maria Galland Paris, które weszły na polski rynek. Znalazła się wśród nich francuska recepta piękna, opracowana specjalnie dla skóry wrażliwej linia - SENSI'REPAIR. Produkty zawierają m.in. probiotyki, ferment miodu szwajcarskiego, olej sezamowy, aloes, ekstrakt z rumianku i arniki oraz składniki ochronne. Mimo że marka specjalizuje się w produktach do twarzy, swoją premierę miały także dwie linie do ciała. W serii SOURCE D'ENERGIE znajduje się kolekcja sześciu produktów, m.in. peeling, mleczko do ciała, olejek, balsam, rewitalizująca mgiełka. Seria ta to zastrzyk energii dla ciała i ducha. Z kolei SECRET DE BEAUTE to seria czterech produktów do ukierunkowanej pielęgnacji, wśród nich znajdziemy odświeżający antyperspirant ze składnikami minimalizującymi owłosienie, żel dla zmęczonych nóg, preparat antycellulitowy oraz wygładzający krem przeciwstarzeniowy do ciała.

 

 

 

"Nigdy nie próbowałam produktów Maria Galland Paris, nie byłam też w SPA, gdzie kosmetyczki pracują na tych produktach. Wielokrotnie jednak widziałam reklamy tej marki i byłam bardzo ciekawa tych produktów. Dziś dopiero miałam szansę ich doświadczyć, popróbować. Bardzo podoba mi się konsystencja tych produktów i ich zapachy" - powiedziała Małgorzata Pieczyńska.

Po części oficjalnej goście uczestniczyli w uroczystej kolacji przy akompaniamencie pianisty, następnie więźli udział w spektaklu rewiowym w teatrze Sabat.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ