BIZNES SONDA z Podoland
BIZNES SONDA z Podoland
Dlaczego w Waszej opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny?
UniBrace otwiera szereg możliwości pracy z ortonyksją. Dzięki naszemu projektowi, specjalista może indywidualnie tworzyć klamrę korekcyjną do paznokci. Dzięki zastosowaniu UniBrace system, po raz pierwszy specjalista ma w jednym systemie dostęp do wszystkich możliwych sił działania i opcji aplikacji.

Światowe trendy czy opinie klientów? W jaki sposób stworzyć ofertę idealną? 
Nasza firma bazuje głównie na jakości, za czym idzie opinia klientów. Jesteśmy wizjonerami i to my wyznaczamy światowe trendy. Naszą ofertą idealną jest legitymowanie się efektami naszej pracy. Nic się nie broni, tak jak fakty.
 
Jakie 3 słowa najlepiej opisują Państwa firmę?
Kreatywność. Skuteczność. Pasja.

W jaki sposób Państwa firma wspiera rozwój kosmetyczek?
Nasza firma założyła kilka branżowych grup w Internecie, gdzie eksperci bezpłatnie dzielą się wiedzą. Tworzą bezcenne materiały dostępne dla osób z branży. Tworzymy również dla nich produkty i narzędzia łatwe w obsłudze i zwiększające ekonomię pracy. Jako firma międzynarodowa, oferujemy kształcenie na wysokim światowym poziomie.

Branża beauty nieustannie się rozwija. Jakie nowości przyniesie 2019 rok?
Rok 2019 będzie dla nas bardzo ważny. Właśnie dobiegają końca prace nad bezpiecznym preparatem antygrzybiczym. Więcej nie mogę zdradzić...

Na zdjęciu od lewej: Adrian Arkada – współtwórca Systemu Unibrace, wynalazca Metody Arkady oraz Daniel Abratkiewicz – właściciel firmy.
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ