LNE
Skuteczna depilacja z Diolaze XL

Pierwszy laser do epilacji powstał w 1996 roku, a dziś depilacja jest najczęściej wykonywanym zabiegiem laserowym na świecie!

Technologia ta cały czas jest udoskonalana, aby zapewnić pacjentom jak najbardziej komfortowe, szybkie, skuteczne (nawet w przypadku jasnych włosków) i wymagające jak najmniej powtórzeń zabiegi usuwania owłosienia. 

O nowych możliwościach laserów do epilacji i innowacjach w tym zakresie podczas premiery lasera Diolaze XL mówili

  • lek. med. Franciszek Strzałkowski 
  • kosmetolog Katarzyna Lewandowska (Klinika Strzałkowski) oraz
  • Krzysztof Makarski, inżynier biomedyczny, wiceprezes firmy Shar-pol

Diolaze XL - innowacyjne połączenie dwóch laserów w jednym
– W laserze Diolaze XL połączono dwie długości fali: 755nm (50%) i 810 nm (50%), jest to jedyne urządzenie z FDA łączące dwie długości fali w jednym impulsie (technologia Fusion) – wyjaśnia Krzysztof Makarski, inżynier biomedyczny, wiceprezes firmy Shar-pol, która wprowadza do Polski urządzenia firmy Inmode. – Dzięki temu laser jest skuteczny do włosków zarówno jasnych i cienkich, jak i ciemnych i grubych. Jest jednym z najszybszych laserów na rynku, pozwala opracować 6 cm2 skóry na sekundę z zachowaniem skutecznych parametrów. Co ważne, wymaga wykonania mniejszej liczby zabiegów w porównaniu do klasycznych laserów: 3-5, a nie 6-10, ponieważ dwie długości fali działają na większą ilość włosów w jednym zabiegu. Skuteczność lasera została potwierdzona badaniami. 

Laser Diolaze XL umożliwia pracę w dwóch trybach - statycznym (tzw. „stemplowanie”) oraz dynamicznym („malowanie”). Tryb można dobrać w zależności od odczuć pacjenta, okolicy poddawanej epilacji czy preferowanego czasu zabiegu.

Zabieg można wykonać w Klinice Strzałkowski w Warszawie: www.klinikastrzalkowski.pl
Więcej informacji o laserze: www.shar-pol.plTo tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ