Nowy cykl szkoleń Bio - Estetic
Nowy cykl szkoleń Bio - Estetic

Nowy sezon z marką PCA Skin rozpoczyna się bardzo obiecująco.

Już w styczniu rozpoczął się cykl szkoleń, których tematem jest „Oksydacja, metylacja, glikacja i przewlekłe zapalenie- zabójcy naszej młodości. Terapie anti-aging w oparciu o zaawansowane formuły PCA Skin”.

Organizatorzy o starzeniu organizmu, w tym też skóry, wiedzą już wszystko. A terminy: starzenie endogenne, fotostarzenie oraz miostarzenie są im doskonale znane. Tym razem jednak marka PCA podchodzi do tematu nieco z innej strony. Temat procesu starzenia zostanie omówiony pod kątem biochemicznym. Przedstawione zostaną procesy nadmiernej glikacji, oksydacji, zaburzeń metylacji i przewlekłego zapalenia, a co za tym idzie odzwierciedlenie ich w kondycji i funkcjonowaniu skóry.

Dzięki tej wiedzy kosmetolodzy i terapeuci, będą mogli włączyć zaawansowane terapie PCA Skin ukierunkowane na przywrócenie homeostazy w skórze. Dodatkowo kompleksowe podejście do problemu w znacznym stopniu umożliwi kontrolowanie procesów degradacyjnych w naszym organizmie.

Marka PCA Skin dzięki rozbudowanym technologiom i 30 letniemu doświadczeniu w tworzeniu najbardziej zaawansowanych formuł zabiegowych i produktów do pielęgnacji domowej wpisuje się w trend holistycznego podejścia do młodości. Na szkoleniach zostaną więc przedstawione terapie anti-aging dodatkowo wzmocnione składnikami, które mają na celu zapobiec nadmiernej glikacji, metylacji i oksydacji oraz zmniejszenie ryzyka pojawienia się przewlekłego stanu zapalnego. 

Serdecznie zapraszamy na szkolenia PCA Skin w terminach:

  • 4 luty 2020 Sopot
  • 18 luty 2020 Kraków
  • 3 marca 2020 Katowice
  • 16 marca 2020 Warszawa
  • 31 marca 2020 Poznań
  • 28 kwietnia 2020 Szczecin

 

Bilety do wydarzeń są dostępne na stronie internetowej organizatora: http://www.bio-estetic.pl/

 
To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ