Beauty In Business Day
Beauty In Business Day

Konferencja biznesowa dla rozwoju usług kosmetycznych 

2 października 2018
Centrum Konferencyjne Golden Floor Tower (32 piętro)
Chłodna 51 00-867 Warszawa:

Plan i szczegóły wydarzenia:

10:00 – 11:00
7 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW NA PROMOCJĘ GABINETU KOSMETYCZNEGO W INTERNECIE
prowadzący Grzegorz Miecznikowski
Czym jest social selling i jak można go wykorzystać, aby sprzedawać więcej i budować trwałe relacje z klientami? W czasie szkolenia przedstawiony zostanie zestaw sprawdzonych technik, które pozwolą stworzyć własną strategię sprzedaży w mediach społecznościowych, skutkującą generowaniem nowych zapytań ofertowych i zwiększeniem sprzedaży.

11:15 – 12:15
REWITALIZACJA, ENERGIA I KOMPLEKS WITAMIN” Prezentacja najnowszego zabiegu Meso-vit Vitamin Energy marki Ericson Laboratoire, najlepiej sprzedającego się zabiegu na polskim rynku
prowadzący Bruno Fauche

Najnowsza odsłona bestsellerowego zabiegu Meso-vit marki Ericson Laboratoire, zabiegu o silnym działaniu rewitalizującym dodającym skórze energii. Meso-vit Vitamin Energy łączy w sobie podwójne działanie: multiwitaminy + tauryna pochodzenia roślinnego.

12:30 – 13:30
JAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ W SALONIE KOSMETYCZNYM – DOBRE PRAKTYKI
prowadzący Marek Hajduczenia

Sprzedaż często kojarzy się z niekomfortową sytuacją w obliczu klienta salonu kosmetycznego, jak to zmienić? W trakcie spotkania pojawią się pomysły i sprawdzone sposoby na to jak dotrzeć do ludzi odwiedzających salon z ofertą w sposób skuteczny i przyjemny, tak aby klienci chętniej wracali do salonu a specjaliści pracujący w salonie podnosili swój autorytet.

13:30 – 14:15
przerwa na lunch

14:15 – 15:15
INNOWACJA W ZAKRESIE PEELINGÓW KOSMETYCZNYCH NA PODSTAWIE ZABIEGU PRIMALUCE MARKI BIOLINE JATO
prowadząca Anna Kulczykowska
Prezentacja rewolucyjnego zabiegu Primaluce Exforadiance kosmetycznego peelingu o klinicznie potwierdzonej efektywności, zapewniającego natychmiastową odnowę, odmłodzenie i rozjaśnienie skóry. Zabieg Primaluce Exforadiance przyspiesza procesy odnowy skóry i redukuje jej pogrubienie, jednocześnie działając kojąco i wyrównując koloryt cery.

15:30 – 16:30
BEAUTY!FULL TEAM / PIĘKNY ZESPÓŁ
prowadzący Roman Szczepanik
Jak zbudować i utrzymać świetny zespół w erze Millenialsów? Rekrutacja i motywacja. Czy rotacja jest problemem i kiedy? Kryzys w zespole czy zespół w kryzysie? Mój zespół czy nasz zespół.

www.beautyin.pl

ZGŁOSZENIA:
Beauty In Sp. z o.o. tel. 600 574 737, 660 545 401, e-mail: warszawa@beautyin.pl
 
KOSZT UDZIAŁU W KONFERENCJI: 150 ZŁ
 
Liczba miejsc ograniczona.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ