Moment.pl - nowy portal do rezerwacji usług w salonach i gabinetach
Moment.pl

Znane na rynku oprogramowanie dla salonów, Versum, rozszerza zakres działania i uruchamia ogólnopolską platformę do internetowej rezerwacji wizyt. Nowy portal działa pod marką Moment.pl i jest już obecny w Internecie.

Wiemy, że zarówno rynek, jak i nasi klienci od dawna czekali na produkt, który będzie stanowić kompleksowe rozwiązanie. Takie, które z jednej strony umożliwi właścicielom sprawne zarządzanie salonem, a z drugiej pomoże w pozyskiwaniu nowych klientów – mówi Sebastian Maśka, pomysłodawca i współwłaściciel portalu. Teraz, zamawiając Versum, klienci otrzymają pakiet „2 w 1” – profesjonalny system ułatwiający prowadzenie firmy (Versum) oraz narzędzie do sprzedaży usług online z wirtualną wizytówką salonu (Moment.pl).

Jak zapowiadają twórcy, Moment.pl już wkrótce stanie się najchętniej odwiedzanym przez klientów, a tym samym najbardziej efektywnym portalem do wyszukiwania i rezerwacji usług hair & beauty.

Mamy świadomość, że podobne platformy już działają. Nas wyróżnia jednak kilka lat doświadczenia na tym polu, znajomość rynku i sprawdzona baza kontrahentów. W portalu Moment.pl już w dniu uruchomienia znalazło się kilkaset salonów i gabinetów, które wcześniej korzystały z rezerwacji online w Versum. Są to topowe miejsca w danym mieście, salony o bardzo dobrej renomie. Klienci szybko się przekonają, że najlepszych usługodawców znajdą właśnie w Moment.pl – dodaje Sebastian Maśka.

Nowy portal to efekt dynamicznego rozwoju spółki. Z Versum pracuje już ponad 13 tysięcy specjalistów beauty, system jest obecny w 14 krajach i obsługuje ponad milion rezerwacji internetowych miesięcznie. W lipcu tego roku firma pozyskała inwestorów finansowych w postaci funduszu venture capital Hedgehog Fund oraz skupionych wokół niego aniołów biznesu. Jak zapowiadają właściciele, to dopiero początek, bo środki od inwestorów zostaną przeznaczone na dalszą ekspansję oraz rozwój obydwu produktów. Już wkrótce mają się pojawić aplikacje mobilne oraz nowe funkcje w systemie.

Wszyscy klienci, którzy chcą przetestować pakiet Versum i Moment.pl, do końca roku mogą liczyć na specjalne warunki. Więcej informacji o produktach na stronach www.versum.pl oraz www.moment.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ