Akademia Mediderma
Akademia Mediderma

Jesienią 2023 roku rozpocznie się kolejna – 3. edycja  Akademii Mediderma, bezprecedensowego wydarzenia na ogólnopolskiej arenie szkoleniowej! Inaugurujące cykl profesjonalnych szkoleń spotkanie odbędzie się w Warszawie 19 września. Przedstawiciele marki podzielą się swoją wiedzą i inspiracjami z zaproszonymi gośćmi – przedstawicielami gabinetów i salonów kosmetycznych. 

 

Akademia Mediderma pozwala na wykorzystanie najnowszej wiedzy i doświadczenia ekspertów z zakresu pielęgnacji, trendów, innowacji zabiegowych, technik sprzedaży i sposobów na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Wszystko po to, aby Profesjonaliści mogli wykorzystać to w swoich gabinetach i jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby skóry swoich pacjentów. – Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma

 

Akademia Mediderma to najwyższa merytoryka, eksperckość i zaufanie najlepszych gabinetów. Każda edycja porusza inną tematykę. Podczas 2. edycji Akademia Mediderma zagościła w 9 największych miastach Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu oraz Białymstoku. Na szkoleniach zjawiło się ponad 1200 osób, aby poszerzyć wiedzę z zakresu pielęgnacji, trendów, innowacji zabiegowych, technik sprzedaży i sposobów na budowanie długotrwałych relacji z klientami. W trakcie szkoleń marka skupiła się na zagadnieniu fotostarzenia. Omówiono kluczowe procesy starzenia się skóry i sposoby na zredukowanie jego objawów. Zaprezentowano innowacyjne zabiegi z portfolio Mediderma – m.in. DNA RECOVERY PEEL SYSTEM – zabieg wzmacniający naturalną obronę skóry. Gwiazdą minionej edycji był nagradzany już wcześniej (m.in. podczas prestiżowego 44. Kongresu LNE) zabieg PRP MESO SALMON PDRN – efektywna regeneracja skóry z wykorzystaniem polinukleotydów. Pokazano także niezwykle pożądane ostatnio procedury łączone: SUCSES PEEL SYSTEM w połączeniu z polinukleotydami PRP MESO SALMON PDRN i mezoterapią oraz FERULAC PEELS BOOSTER SYSTEM z polinukleotydami PRP MESO SALMON PDRN i mezoterapią. Część zabiegową uzupełniły wykłady dotyczące pielęgnacji oraz sposobów komunikowania pacjentowi odmładzających nowości. 

 

Marka Mediderma założona przez dr. Gabriela Serrano od samego początku stawia za cel troskę o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Rozwiązania proponowane przez Mediderma – zaczynając od profesjonalnych preparatów, przez wyroby medyczne i urządzenia do zabiegów, aż po produkty do pielęgnacji domowej – mają na celu zaspakajać potrzeby skóry w różnym wieku i z różnymi problemami – tłumaczy Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

Nasze szkolenia w ramach „Akademia Mediderma” pomagają Profesjonalistom wdrażać w gabinetach skrojone na miarę potrzeb terapie lecznicze i pielęgnacyjne. Popularność cyklu jest dowodem na to, że szkolenia są niezbędnym elementem, gdy chcemy w naszych gabinetach proponować skuteczne, innowacyjne i zgodne z najnowszą wiedzą rozwiązania – dodaje Elżbieta Skalska.

 

INFORMACJE O AKADEMII MOŻNA ZNALEŹĆ W SOCIAL MEDIA MARKI ORAZ NA STRONIE MEDIDERMA.PL

 

DANE KONTAKTOWE:

Anna Kwaśnik – Head of Marketing Sesderma | a.kwasnik@sesderma.com | 533 319 840

Karolina Czajka-Sochal – Platinium Cast | karolina.czajka@platiniumcast.pl | 602 446 247

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ