Jesienna Akademia Dermatologii Estetycznej
Jesienna Akademia Dermatologii Estetycznej

W dniach 15-16.11.2019 r. pod patronatem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego odbędzie się Jesienna Akademia Dermatologii Estetycznej – Spotkanie Praktyków (JADE 2019). W tym roku Organizatorzy zapraszają do pięknego i urokliwego Sopotu.

 

Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia gwarantuje Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów i autorytetów z dziedziny dermatologii estetycznej. W tegorocznej odsłonie konferencji Uczestnicy będą mogli brać udział w wielu bardzo ciekawych warsztatach praktycznych oraz sesjach naukowych prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim stażem.

Pierwszego dnia odbędą się warsztaty między innymi, z zastosowaniem: toksyny botulinowej, wypełniaczy, autoprzeszczepów tkanki tłuszczowej, nici chirurgicznych, peelingów oraz urządzeń laserowych. W ramach grup eksperckich planowana jest sesja ciekawych przypadków lekarzy praktyków oraz sesja plakatowa. Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną wytyczne zgodnie z rozporządzeniem UE, które określają zasady wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, postępowania w przypadku leczenia między innymi przebarwień oraz zapobieganiu powikłań po wypełniaczach, jakim jest martwica.

Innowacje są pożądane w każdej branży, szczególnie tej eventowej - dlatego w tym roku postanowiono podnieść jakość wydarzenia pod kątem rozwiązań techniczno-multimedialnych. W związku z tym, do współpracy przy realizacji JADE 2019 zaproszono organizatora wykonawczego - Firmę Idea Productions Poland, która specjalizuje się właśnie w nowoczesnych rozwiązaniach. Komitet Naukowy jest przekonany, że Uczestnicy odczują wyższą jakość i komfort podczas udziału w Jesiennej Akademii Dermatologii Estetycznej – Spotkanie Praktyków (JADE 2019). LNE objęło wydarzenie patronatem medialnym. 


Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia: www.ideapp.pl/jade2019/

 

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ