lumiSCAN gen. 3.0: innowacyjna analiza skóry
lumiSCAN gen. 3.0: innowacyjna analiza skóry

Artur Stosik – dyrektor handlowy Polskiego Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.

 

Podstawą doboru odpowiednich terapii naprawczej jest szczegółowa analiza skóry. Konsultacje z wykorzystaniem lumiSCAN gen. 3.0 z portfolio PCZK pozwalają uzyskać pełną wiedzę o stanie skóry naszego klienta. O urządzeniu nagrodzonym Innowacją 39. Kongresu i Targów LNE opowiada Artur Stosik – dyrektor handlowy Polskiego Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego.


Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 

lumiSCAN gen. 3.0. to pierwsze w Polsce narzędzie diagnostyczne i sprzedażowe dla kosmetologa. Ta innowacyjna technologia skanuje twarz pacjenta, wykorzystuje obrazowanie multispektralne, wykonuje pomiar podstawowych parametrów skóry, aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę. Dzięki tak przeprowadzonej dermo-konsultacji kosmetolog może w sposób fotograficzny zobrazować pacjentowi mankamenty jego skóry, zaś komputerowa analiza generuje szczegółowe dane o skórze pacjenta – niezbędne do zaplanowania rzetelnej terapii naprawczej. lumiSCAN gen. 3.0. specjalizuje się w szczegółowym obrazowaniu problemów cery naczyniowej, ukrytych zmarszczek, cieni pod oczami, przebarwień, rozszerzonych porów, porfiryn oraz plam pigmentacyjnych. Pacjenci podczas badania dowiedzą się również jaki jest ich obiektywny wiek skóry, poziom nawilżenia, aktualny rodzaj cery oraz jak powinna przebiegać prawidłowa pielęgnacja domowa. Wykorzystanie multispektralnej analizy skóry w salonie kosmetycznym to innowacja w zakresie dermo-konsultacji. Umożliwia zaplanowanie rzetelnej terapii naprawczej w oparciu o szczegółowe dane o skórze pacjenta, monitorowanie postępów poprzez zestawienie zdjęć i wyników analiz z różnych wizyt, archiwizowanie danych, a także weryfikowanie skuteczności wielu nowych urządzeń pojawiających się na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. 

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?  

Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska. Pobiliśmy wszelkie rekordy frekwencji i postanowiliśmy co najmniej dwukrotnie powiększyć nasze stoisko na jesienną edycję Kongresu LNE. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nowe technologie w istotny sposób wpłynęły na liczbę osób nas odwiedzających. W tym roku wprowadziliśmy do oferty aż 5 nowych urządzeń, które na tle konkurencji wyróżniają się korzystną ceną, jakością wykonania, niższymi kosztami eksploatacyjnymi oraz synergicznym działaniem. Najlepszym przykładem jest urządzenie AquaPeel H2, czyli „więcej niż oczyszczanie wodorowe”. Na oryginalnym urządzeniu, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, pracuje już ponad 300 salonów kosmetycznych w Polsce, a dzięki obecności na Kongresie LNE – liczba zadowolonych klientów z dnia na dzień rośnie. 
Największym zainteresowaniem klientów na stoisku cieszyła się technologia lumiSCAN gen. 3.0. To nowa technologia w branży beauty, która została wyróżniona przez jury kongresu LNE "Innowacją Roku 2019".

Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki?  

Będąc jedną z najstarszych firm wyposażeniowych w Polsce, nie mamy wątpliwości, że kluczowe z punktu widzenia klienta jest: profesjonalne doradztwo przedsprzedażowe, wartościowe szkolenie oraz szybki i skuteczny serwis. Naszym klientom zapewniamy szeroką ofertę, korzystne ceny, opiekę posprzedażową oraz wsparcie oparte na nowoczesnych narzędziach marketingowych. 

Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Nasza firma zawsze stawiała na szkolenia. Praktyka czyni mistrza i właśnie dlatego nasi szkoleniowcy uchodzą za jednych z najlepszych w branży. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra praktyków, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem w istotny sposób wpływają na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów. Obecnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty o szkolenia z metod synergicznych. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku – w niedługim czasie pojawi się więcej informacji na ten temat.

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ