Beauty Innovations 2022
Beauty Innovations 2022

8-9 czerwca odbędzie się wiosenna edycja Beauty Innovations. W programie jak zwykle ciekawe wykłady, prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży. Wydarzenie będzie transmitowane z  Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, która jest współorganizatorem konferencji.

 

Program

– Dobry program, merytoryczne wykłady to dla nas podstawa. Część ekspertów jest z nami od wielu edycji, część zobaczyć będzie można po raz pierwszy – mówi Kaja Bernasińska, Koordynator Konferencji.

W tej edycji w gronie prelegentów znaleźli się:

Sebastian Tatarek (COSMED Consulting), Ewelina Drelich (Ewelina Drelich Consulting), Marta Pawłowska (ACC Chemicals), Marcin Kaniewski (ACC Chemicals), Justyna Kierzkowska-Grzyb i Paweł Wojtaszek (Aniflex), Urszula Ptaszek-Rohde (Chemicos Consulting), Iwona Białas (CosmetoSAFE Consulting), Łucja Pijarczyk (PZPPA Polski Związek Pracodawców Przemysłu Aerozolowego), Anna Wajs-Bonikowska (Politechnika Łódzka), Agnieszka Krajewska (Politechnika Łódzka), Beata Kowalczyk (Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego) i jak zawsze przedstawiciel Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Tematami Konferencji będą w tym roku m.in.: Projektowanie produktu kosmetycznego, czyli od konceptu do gotowego produktu, Biodegradowalność kosmetyków, Antyoksydanty jako sprzymierzeńcy w ochronie przeciwstarzeniowej, Nowy sposób komunikacji na linii konsument-opakowanie, czyli o tym jak wykorzystać potencjał rozszerzonej rzeczywistości w opakowaniu, oraz Ocena bezpieczeństwa kosmetyków w dobie Zielonego Ładu.

 

Networking – spotkania online

Beauty Innovations od początku było wydarzeniem skupiającym się nie tylko na przekazie merytorycznym, ale także na aranżowaniu spotkań ludzi z branży kosmetycznej. Jak co roku wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom, która udostępnia przestrzeń do kontaktu i wirtualnych spotkań. 

Partnerami wydarzenia są: Mikrolab, Adara, Ekolabos.

Partnerami medialnymi oprócz LNE są także SerwisKosmetyczny.pl, Aesthetic Business, CodziennikKosmetyczny.pl i Biotechnologia.pl

Rejestracja w toku

W tym roku można się zarejestrować indywidualnie, ale można też skorzystać z nowości: CENY DLA FIRM. Jedna rejestracja umożliwia dostęp dla dowolnej liczby pracowników + imienne certyfikaty dla każdego. 

Rejestracja: https://beauty-innovations.konfeo.com/pl/groups

Cena regularna: 429 zł netto (do 31 maja), 479 z netto (po 31 maja).

Promocja „Kto pierwszy, ten lepszy”, pula 10 biletów w cenie 370 zł netto.

Nowość: cena dla firm, 999 zł netto (1 rejestracja, dostęp dla dowolnej liczby pracowników).

 

Więcej informacji: https://konferencja.biotechnologia.pl/

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ