#ClarenaBeautyDay
#ClarenaBeautyDay

Pierwszy z cyklu darmowych seminariów #ClarenaBeautyDay już za nami! 27 lipca w Centrach Szkoleniowych Clarena w Warszawie i we Wrocławiu gościliśmy kosmetyczki i właścicieli gabinetów kosmetycznych, którzy chcieli poszerzać swoją wiedzę. 

 

W czasie, kiedy gabinety były zamknięte, a nasze centra szkoleniowe świeciły pustkami, zorganizowaliśmy dla naszych klientów bezpłatne webinary, w trakcie których mogli przygotować się na nadchodzące otwarcie. Teraz kiedy pracują pełną parą, a my możemy się spotykać twarzą w twarz, postanowiliśmy kontynuować darmowe szkolenia i tak powstał cykl Seminariów #ClarenaBeautyDay

 

Każdy z uczestników, prócz ponad trzygodzinnego szkolenia, otrzymał także certyfikat uczestnictwa oraz upominek kosmetyczny. Goście naszego wrocławskiego Centrum Szkoleniowego, mogli także poznać naszą firmę „od kuchni” w czasie wycieczki po części produkcyjnej i laboratoryjnej. 

 

W programie pierwszego seminarium znalazły się: 

  • Lift Up Massage, bezinwazyjna korekta owalu twarzy i likwidacja zmarszczek w połączeniu z peelingiem peptydowym, EGF i złotem. Autorski masaż stworzony przez mistrza masażu Leszka Magierę.
  • Anti-Rosacea, który kompleksowo zapobiega powstawaniu i hamuje objawy trądziku różowatego, rumienia i nadwrażliwość skóry.
  • Combo Peptide Eye Peel, redukujący opadającą powiekę, zmarszczki oraz obrzęki i cienie pod oczami.
  • Elektrokoagulator, urządzenie Rubica, które w 100% zamyka popękane naczynia, redukuje rumień oraz usuwa zbędne owłosienie i włókniaki.

 

Już 10 i 24 sierpnia spotkamy się ponownie, każdego dnia w obu miastach, a program tych wydarzeń będzie się pokrywał, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie brali udziału w pierwszym wydarzeniu z cyklu #ClarenaBeautyDay

 

Zapraszamy do zapisów: 71 328 07 11 lub 71 722 03 37

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ