Wegańska linia Dr. Belter: innowacyjny koncept!
Wegańska linia Dr. Belter: innowacyjny koncept!

od lewej: Patrycja Preder (Specjalista ds. Sprzedaży), Luana Zawadzka (trenerka marki Dr.Belter) oraz Sylwia Rajkiewicz (Specjalista ds. Marketingu)

 

Wspieramy wszystkie innowacyjne pomysły, a te związane z poszanowaniem zwierząt i przyrody w szczególności. O nagrodzonej Innowacją 39. Kongresu i Targów LNE linii Biodynamic Stimula opowiada Maciej Trochimowicz – dystrybutor marki Dr.Belter.

 

Dlaczego w Państwa opinii nagrodzony produkt jest innowacyjny? 

Linia Biodynamic Stimula to wegańskie produkty, które łączą w sobie organiczne oleje i wyciągi roślinne pochodzące z kontrolowanych upraw wraz z  innowacyjnymi komponentami promedycznymi. W naszej firmie określa się to mianem Koncept GreenTECH, co oznacza, że nasze składy są skomponowane dla świadomych kobiet, które pragną zarówno bezpiecznej i naturalnej pielęgnacji z poszanowaniem zwierząt i przyrody, ale i widocznych rezultatów dostarczanych poprzez mocniejsze składniki tj. Neurobiox czy komórki macierzyste.

Kongres i Targi LNE to okazja do spotkania oko w oko z klientami. Jakie nowości czekały na nich na Państwa stoisku?

Nasze nowości to odświeżenie całej linii Bio-Classica, która zmieniła się w linię wegańską, pozbawioną składników odzwierzęcych i oleju palmowego oraz produkty idealne na wiosnę, m.in. domowy zabieg Aquasilk 3-kroki i Samoopalacz ze specjalnym aplikatorem.  
 
Na jakie profity ze stałej współpracy z Państwa firmą mogą liczyć kosmetyczki?

Oprócz szeroko rozumianego wsparcia marketingowego (dostarczanie do gabinetów materiałów drukowanych, obszernej bazy grafiki i zdjęć), oferujemy również wsparcie sprzedażowe, które umożliwia sprzedaż kosmetyków do domu bez angażowania środków finansowych. Proponujemy też szeroki zakres szkoleń. Współpracujemy również z wieloma specjalistami i konsultantami, którzy aktywnie wspierają nasze gabinety.
 
Jakie kierunki rozwoju wyznaczają sobie Państwo na najbliższy czas?

Zamierzamy rozszerzać wspominaną wcześniej koncepcję GreenTech oraz wprowadzać produkty bezpieczne zarówno dla zdrowia, skóry, jak i dla środowiska.

 
 

Sprawdź wszystkich laureatów nagrody Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ