Kosmetyczka Roku 2017 wybrana!
Kosmetyczka Roku 2017 wybrana!

Zwyciężczynią tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu Kosmetyczka Roku została Monika Hajdziony z Rybnika. Marka Bielenda Professional – mecenas i organizator przedsięwzięcia – już po raz piąty nagrodziła najlepsze ekspertki profesjonalnej pielęgnacji w Polsce. Finał konkursu odbył się w Zakopanem, natomiast ogłoszenie wyników – podobnie jak w poprzednich edycjach – miało miejsce na Kongresie LNE. Galę poprowadził Olivier Janiak.

Monika Hajdziony jest magistrem biotechnologii kosmetologicznej, dyplomowanym kosmetologiem i farmaceutką. Właścicielką instytutu kosmetycznego i centrum odnowy biologicznej w Rybniku. Szeroka wiedza interdyscyplinarna pozwala jej wykraczać poza standardy klasycznych zabiegów kosmetycznych. W swojej pracy z powodzeniem łączy możliwości najnowszych metod pielęgnacji z innowacjami biotechnologicznymi oraz zaawansowaną znajomością działania substancji aktywnych i leków. Dodając do tego indywidualne podejście do każdego klienta proponuje rozwiązania, w których – jak sama mówi – nie ma szablonowych, gotowych rozwiązań, bo każdy człowiek to inna historia, inny charakter, inna skóra.

Kosmetyczka Roku to jedyny tego typu konkurs dla profesjonalistów w Polsce. Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez wymagające jury już od pięciu lat. W każdej edycji nagrodą główną – poza tytułem i kryształową statuetką – jest samochód osobowy.

Pierwszym etapem konkursu był internetowy test wiedzy kosmetologicznej. W tym roku wyłonił on dwadzieścia finalistek – m.in. mistrzynie każdego województwa. Kosmetyczki wykonały pełną procedurę zabiegową, która została oceniona przez profesjonalne jury – grupę ekspertów i przedstawicieli branży kosmetologicznej.

Monika Hajdziony przez najbliższy rok będzie posługiwać się prestiżowym tytułem Kosmetyczki Roku 2017. Otrzymała również pakiet cennych nagród – wyjątkową, kryształową statuetkę, samochód osobowy Toyota Aygo oraz pakiety upominków od marki Bielenda Professional i partnerów konkursu. LNE od samego początku patronuje konkursowi, a finałowe gale już na stałe wpisały się w program jesiennej edycji Kongresu i Targów LNE.

Tytuł Kosmetyczki Roku 2017 to ogromne wyróżnienie w branży kosmetycznej, ponieważ jest to jedyny konkurs, w którym nagroda przyznawana jest w oparciu o wiedzę i umiejętności. Wygrana to przede wszystkim wspaniały tytuł i prestiż, ale również dalsza motywacja do rozwoju, aby sprostać zaufaniu moich pacjentów – podkreśla zwyciężczyni.

www.kosmetyczkaroku.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ