Konkurs PHYT'S
Konkurs PHYT'S

Francuska marka kosmetyków profesjonalnych PHYT’S przygotowała konkurs ze wspaniałymi i niecodziennymi nagrodami! 

 

Jaka jest Twoja nagroda?

Możesz wygrać 1 z 3 wizyt przedstawicieli markiPHYT’S, w tym naturokosmetyczki PHYT’S w Twoim gabinecie kosmetycznym oraz wykonanie na Tobie ekskluzywnego zabiegu pielęgnacyjnego, dopasowanego do Twojej skóry, połączonego z relaksującym i efektywnym masażem. Żebyś poczuła się w pełni rozpieszczona tej wiosny, marka PHYT’S zaopatrzy Cię również w wyjątkowy krem do twarzy z wybranej przez Ciebie linii.

 

Dlaczego?

Bo doceniamy to co robisz dla innych! Wierzymy, że dobra i naturalna energia to właśnie to, czego potrzebujesz tej wiosny, dlatego tym razem to będzie Twój wyjątkowy dzień, Twój wyjątkowy zabieg oraz Twój wyjątkowy relaks.

 

Co powinnaś zrobić, aby wygrać?

Konkurs odbywa się na facebooku LNE. W komentarzu pod konkursowym postem @ oznacz swój gabinet kosmetyczny oraz w kreatywny sposób uzasadnij dlaczego to właśnie Ciebie ma odwiedzić zespół PHYT’S.

*Będzie nam miło, jeżeli polubisz stronę @phyts_poland, udostępnisz post konkursowy oraz oznaczysz koleżanki z zaprzyjaźnionych gabinetów kosmetycznych, które również ucieszyłyby się z takiej nagrody!

 

POZNAJ PHYT’S

Phyt’s to marka nr 1 we Francji z tysiącami gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Te francuskie, profesjonalne i w 100% naturalne kosmetyki są produkowane na południu tego kraju, w miejscowości Caillac od prawie 50 lat. Ponad 300 aktywnych fitokosmetyków posiada certyfikaty COSME BIO oraz QUALITE FRANCE. 

Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało przygotowane są jako pojedyncze sety. Każdy produkt w secie, od mleczka przez tonik po serum oraz kremie kończąc, zamknięty jest w pojedynczej, szklanej ampułce. Pozwala to zachować kontrolę oraz gwarantuje higienę, wyjątkowość oraz skuteczność zabiegu. Phyt’s pozwala niesamowicie się wyróżnić - zaproponować zabiegi i produkty, które są unikalne oraz idealnie wpisują się w obserwowany od kilku lat trend naturalności. Phyt’s to połącznie doświadczenia, innowacji oraz skuteczności.

 

REGULAMIN KONKURSU

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ