Fluor4
Fluor4

O innowacyjnej linii kosmetyków Fluor4 marki Renlive opowiada Małgorzata Antosiak, dyrektor Działu Sprzedaży.

 

LNE: Dlaczego, w Państwa opinii, nagrodzony produkt jest innowacyjny?

Małgorzata Antosiak: Linia Fluor4 bazuje na innowacyjnej kombinacji perfluorowęglowodorów Fiflow® BTX o różnej masie cząsteczkowej i różnym okresie rozpadu, co maksymalizuje i przyspiesza ich czas działania:

- perfluorowęglowodory o niskiej masie cząsteczkowej szybko penetrują i dają natychmiastowe widoczne rezultaty, a te o dużej masie cząsteczkowej wnikają wolniej, utrzymując początkowe rezultaty i dłużej lecząc skórę właściwą. Okres półtrwania Fiflow® BTX wynosi 11 dni i jest to przybliżony czas, w którym działanie kosmetyku utrzymuje się po zaprzestaniu stosowania.

Samo działanie perfluorowęglowodorów jest tu również kluczowe, ponieważ odpowiada potrzebom naszej skóry funkcjonującej w zanieczyszczonym środowisku. Pomagają one skórze się regulować i oddychać na odpowiednim poziomie. 

Z wiekiem pogarsza się nasze mikrokrążenie i dlatego mamy zmniejszoną dostawę tlenu do skóry - po 30 roku życia o 25%, a po 40 roku życia aż o 50%. Zanieczyszczone środowisko dodatkowo przyspiesza te procesy, dlatego tak ważne jest korzystanie z produktów pielęgnacyjnych dotleniających skórę.

 

Jakie jeszcze produkty kosmetyczne znajdą w ofercie firmy?

Linia Fluor4, która została wyróżniona, to tylko jedna z wielu linii pielęgnacyjnych naszej marki kosmetycznej Renlive. W ofercie mamy produkty zarówno do pielęgnacji domowej, jak i zastosowania profesjonalnego w gabinetach. Produkty stworzone są do różnych potrzeb skóry i tworzą linie: Rigenera – regenerująca i odmładzają, Dry Sensitive – kojącą i łagodząca, Combination Oily – antyseptyczną i przeciwzapalną, Bodyline do pielęgnacji ciała i Linea Solari – ochronną przeciwsłoneczną.

 

W jaki sposób zachęcacie Państwo profesjonalistów do współpracy?

Z naszymi klientami budujemy partnerskie relacje i służymy profesjonalnym doradztwem zarówno przed, jak i po zakupie aparatury czy produktów. Szczycimy się regularnym wsparciem szkoleniowym, a także jeśli zajdzie taka potrzeba błyskawicznie reagującym serwisem. Firmom z nami współpracującym pomagamy rozwinąć skrzydła wspierając je w zakresie marketingu, a także ułatwiając uzyskanie finansowania zakupu sprzętu. W relacje z klientami angażujemy się na 100%.

 

Czym zaskoczycie Państwo rynek w najbliższym czasie?

Ostatnie dwa lata były bardzo owocne dla zespołu odpowiedzialnego za aparaturę medyczną w siedzibie Biotec Italia we Włoszech, dzięki temu w połowie 2021 roku mogliśmy zaprezentować dwa zupełnie nowe urządzenia certyfikowane medycznie, jednym z nich jest aparatura Medisculpt emitująca pole elektromagnetyczne do głębokiej stymulacji mięśni. Drugim jest urządzenie CFU – elife – HIFU z innowacyjną technologią bezkartridźową, która znacznie redukuje koszty eksploatacyjne. Na rok 2022 mamy zaplanowaną kolejną premierę, ale póki co nie mogę jedynie zaprosić do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będą pojawiały się kolejne informacje.

 

www.biotecpolska.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ