LNE
Warsztaty Dermaquest i Dermomedica

26 sierpnia rozpoczął się cykl szkoleń merytoryczno-sprzedażowych marek Dermaquest i Dermomedica. Spotkania pod tytułem „Skóra wrażliwa i naczynkowa” w szeroki sposób prezentują temat skóry problematycznej - rozpoczynając od budowy skóry i jej rodzajów, przez czynniki ją uszkadzające i znaczenie cynku w regeneracji, a kończąc na właściwym, dwuetapowym oczyszczaniu i odbudowie skóry oraz wzmacnianiu jej przez stosowanie odpowiednich substancji aktywnych.

 

 

 

Spotkania prowadzi mgr kosmetologii Paulina Śmiech-Mełgałw, specjalizująca się w kuracjach skóry problematycznej. Podczas szkolenia ekspertka omówiła przyczyny uwrażliwienia skóry, obejmujące czynniki genetyczne, farmakologiczne, hormonalne, a także inwazyjne kuracje gabinetowe. Nie zabrakło też informacji na temat diety w kontekście wzmocnienia bariery skóry oraz omówienia schematów pielęgnacyjnych w odniesieniu do realnych przypadków uwrażliwienia skóry.

 

 

 

Zwieńczeniem spotkania była prezentacja nowego zabiegu z portfolio Dermaquest – Lipid Control z kwasem linolowym, ferulowym i aż dziesięcioma olejami roślinnymi, który rekomendowany jest jako całoroczna pielęgnacja dla skóry bardzo suchej, odwodnionej, atopowej, wrażliwej oraz dla kobiet w ciąży (od II trymestru) i w okresie laktacji.

 Terminy najbliższych szkoleń:
Gdańsk (09.09), Poznań (10.09), Zielona Góra (11.09), Szczecin (12.09), Kraków (16.09), Katowice (17.09), Wrocław (18.09).
Zapisy pod linkiem: http://www.dermaquest.pl/artykul/szkolenie-skora-wrazliwa-i-naczynkowa/

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach, a także do odwiedzenia 40. Kongresu i Targów LNE (9-10 listopada 2019), podczas którego pani Paulina Śmiech-Mełgałw poprowadzi wykład w sesji Kosmetologia w praktyce.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ