Bielenda i Versum razem dla gabinetów
Bielenda i Versum razem dla gabinetów

Bielenda Professional oraz serwis rezerwacyjny Versum wprowadzają specjalny program współpracy dla gabinetów, który łączy korzyści proponowane przez obie firmy.

 

Celem wspólnego projektu jest konkretne wsparcie w prowadzeniu działalności w branży beauty. Program oparty jest o sprawdzone narzędzia internetowe a polega na rozszerzeniu oferty o usługi poszukiwane przez dotychczasowych klientów oraz dotarcie do nowych, dzięki skutecznym rozwiązaniom reklamowym.

 

Na platformie versum.pl/razemmozemywiecej każdy profesjonalista może w jednym miejscu uzyskać ofertę obu partnerów. Może liczyć na kompleksowe wsparcie zespołu obu firm, aby w szybki i prosty sposób korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych w ramach programu.

 

Projekt Razem możemy więcej, realizowany razem z Versum, pozwala nam na proponowanie, obecnym i nowym Klientom – unikalnej oferty współpracy. Takiej, która odpowiada na potrzeby gabinetów, mierzących się z różnymi wyzwaniami po okresie zamknięcia gabinetów i klinik urody. Oferujemy konkretny, realny pakiet narzędzi, który pozwala wzmocnić konkurencyjność oraz rozwinąć biznes w nowych obszarach – podkreśla Marek Juszczyk, dyrektor handlowy ds. kosmetyki profesjonalnej Bielenda Professional.

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ