Venome Skin Antidote GLOW
Venome Skin Antidote GLOW

Serum oparte na kwasie bursztynowym i hialuronowym to unikalne połączenie składników o działaniu antyoksydacyjnym i rozjaśniającym koloryt skóry.

 

W konkursie Innowacje LNE bierzemy udział co roku, uważamy że jest to świetne podsumowanie nowości wartych uwagi w naszej branży. Wyróżnienie to zdecydowanie pomaga nam w komunikacji marketingowej, gdyż klienci cenią sobie renomę tego konkursu.

Postawiliśmy na innowacyjność, ponieważ uważamy, że to ona napędza branżę beauty. Zależy nam na ciągłym rozwoju, dzięki czemu możemy proponować klientom nowe, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, które dają jeszcze lepsze efekty.

Venome Skin Antidote GLOW to produkt, którego największym atutem jest innowacyjny skład, dzięki czemu otrzymujemy szybkie efekty. Serum możemy używać podczas codziennej pielęgnacji, jako uzupełnienie terapii pozabiegowej lub na specjalne okazje. Serum GLOW oparte na kwasie bursztynowym i hialuronowym to unikalne połączenie składników o działaniu antyoksydacyjnym i rozjaśniającym koloryt skóry. Pomaga zredukować ilość wolnych rodników oraz hamuje reakcje zapalne. Niweluje hiperpigmentację i blokuje nadmierne wydzielanie melaniny. Krótko mówiąc – pozycja obowiązkowa dla osób walczących z przebarwieniami.

 

www.venome-global.com

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ