Professional X-Foliate - efektywne peelingi
Professional X-Foliate - efektywne peelingi

Klienci wymagają rezultatów, a linia specjalistycznych peelingów chemicznych Bielenda Professional X-Foliate zapewnia efektywność, która doskonale spełnia te oczekiwania.

 

Dlaczego postawili Państwo na innowacyjność swoich produktów?

Kamila Mendez-Faber, brand manager Bielenda Professional: Innowacyjność w podejściu do składników, formuł kosmetycznych i procedur pielęgnacyjnych jest wpisana w misję, wizję i wartości marki Bielenda Professional. Cały czas sprawdzamy nowe substancje aktywne, kładąc szczególny nacisk na ich nowatorskie połączenia. Analizujemy ich działanie, szukamy optymalnych konsystencji oraz badamy synergię działania z komplementarnymi produktami, przeznaczonymi do profesjonalnej pielęgnacji domowej. Inspiracją są dla nas nasi klienci, kosmetyczki i kosmetolodzy, krótko mówiąc eksperci pielęgnacji, którzy cały czas się dokształcają, rozwijają oraz ciągle poszukują nowych, ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. Takich, które pozwalają im uzyskiwać jeszcze lepsze rezultaty, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu dla klienta.

 

Z jakich cech zgłoszonego do Innowacji LNE produktu są Państwo szczególnie dumni?

Tych cech jest dużo więcej, ale jeśli musiałabym się ograniczyć tylko do trzech, to wskazałabym na efektywność, bezpieczeństwo oraz komfort stosowania. Skuteczność działania jest podstawą każdego zabiegu - zarówno w odniesieniu do pojedynczej procedury, jak i serii zabiegowej. Klienci wymagają rezultatów, a nagrodzona linia specjalistycznych peelingów chemicznych Bielenda Professional X-Foliate zapewnia efektywność, która doskonale spełnia te oczekiwania. Podobnie jest z kwestią bezpieczeństwa - tutaj nie ma miejsca na kompromisy, ważna jest precyzja w doborze składników aktywnych oraz ich parametrów. I trzeci, komplementarny element, czyli łatwość aplikowania oraz komfortowe przeprowadzenie całej procedury, zarówno w odniesieniu do odczuć klienta, jak i pracy włożonej w wykonanie zabiegu przez specjalistę.

 

Czym jest dla Państwa udział w naszym konkursie Innowacje LNE?

Karolina Waś, marketing manager Bielenda Professional: Nagroda jest potwierdzeniem, że nasze zabiegi świetnie wpisują się w najnowsze trendy w profesjonalnej pielęgnacji. Jest to również istotna wskazówka dla specjalistów, którzy podejmując decyzję o współpracy z daną marką, biorą pod uwagę wiele czynników. Rekomendacja magazynu LNE to rodzaj podpowiedzi, na które produkty warto zwrócić szczególną uwagę. Cieszymy się, że zabiegi Bielenda Professional należą do tych, które regularnie są nagradzane w plebiscycie Innowacje LNE. Znaleźć się w gronie największych innowatorów branży beauty roku 2020 to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Utwierdza nas to w przekonaniu, że praca, którą wykonuje zespół całej firmy, przynosi oczekiwane rezultaty.

 

Zatem jest szansa, że wezmą Państwo udział w kolejnej edycji?

Bielenda Professional uczestniczy w konkursie od wielu lat i tak, oczywiście, planujemy udział w jego kolejnych edycjach.

 

www.bielendaprofessional.pl

To tylko fragment
Chcesz wiedzieć więcej?
Zaprenumeruj lub wykup dostępONLINE

LNE kupisz również w Empiku i salonach prasowych
SPRAWDŹ